Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
" МОБІПЬНИЙ ДОДАТОК

 ЕАБУ
 мпзвпмз
Про проект

Відвідування музеїв у наш час не найпопулярніший спосіб проведен-
ня вільного часу як серед молоді, так и сер...
Потенційна аудиторія

 
 
   

ВЛАСНИКИ ГАПЕРЕЙ
ТА квшвники
музвїв

ІНОЗЕМЦІ
ТА ГОСТІ МІСТА

МЕШКАНЦІ

і КИЄВА
Чому потрібен проект

. МЕШКАНЦЯМ КИЄВА

не мають змоги у зручній та простій формі отримувати інфор-
мацію щодо кількості...
Наше рішення проблеми

О О О Мобільний додаток «Еазу Мизеитз» матиме
інформацію провсі музеї та галереї Києва: 
адреси, р...
Наш серкретний рецепт

В якості одного з напрямків реклами будуть задіяні популярні тре-
Ч вел-блогери. які першими зможу...
Конкурентів
на ринку України

немає
Етапи розвитку проекту

ЕТАПЇД

Збір бази даних

Розробка архітектури
та прототипування
додатку. Дизайн

Програмування
та...
Етапи розвитку проекту

Після реалізації всіх етапів розробки, додаток буде удосконалюватись
та доповнюватись новими можл...
Використання коштів

20%

 збір данных

архітектура, 
протипування, 
дизайн

40%
програмування

(розробка самого
додатку)
...
Чому наш проект

наш проект спрямований на популяризацію відвідування музеїв
і галерей серед населення. 

проект спрямован...
Дякуємо! 

Наталія Корж
ког2і1.па'са1іа@дтаі1.соп1
пггры/ /иттіасеьооіссот/ Ієоггіъпагаіі
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

0

Share

Download to read offline

Easy museums

Download to read offline

Відвідування музеїв у наш час не найпопулярніший спосіб проведення дозвілля, як серед молоді, так і серед осіб більш зрілого віку.
На це існує декілька причин, найвагоміші – відсутність розгорнутої, змістовної та актуальної інформації про всі музеї, галереї, експозиції, роботи, яку можна легко знайти в одному місці, а також відсутність у суспільстві освідомлення користі від мистецтва, естетики та культурного збагачення.

Для заохочення мешканців та гостей Києва до відвідування музеїв, а також для спрощення процедури пошуку та прийняття рішення буде створений спеціальній мобільний додаток.
Він буде безкоштовний, доступний на декількох мовах, у ньому будуть зібрані всі музеї та галереї Києва, з їх адресами, розміщенням на карті, графіками роботи, діючими експозиціями, інформацією що до наявних робіт та їх авторів, інформацією, що стосується квитків, та можливістю завантажити аудіо гід (опція платна).
Крім того, завдяки системі сповіщень додаток надасть можливість слідкувати за оновленнями експозицій, відкриттям нових галерей, змін в роботі та вартості квитків, а передбачена мапа-план найбільших музеїв дозволить швидше орієнтуватись у просторі та знаходити саме найбільш цікаві та актуальні роботи для кожного окремого відвідувача. Також додаток забезпечить ефективний швидкий пошук робіт певного автора або напрямку в мистецтві серед представлених музеїв.
Вся інформація буде систематизована в одному місці.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to like this

Easy museums

 1. 1. " МОБІПЬНИЙ ДОДАТОК ЕАБУ мпзвпмз
 2. 2. Про проект Відвідування музеїв у наш час не найпопулярніший спосіб проведен- ня вільного часу як серед молоді, так и серед осіб більш зрілого віку На це існує кілька причин, найвагоміші - відсутність розгорнутої, змі- стовної та актуальної інформації про всі музеї, галереї, експозиції, роботи, яку можна легко знайти в одному місці, а також відсутність у суспільстві освідомлення користі від мистецтва. естетики та культурного збагачення. Для заохочення мешканців та гостей Києва до відвідування музеїв, а також для спрощення процедури пошуку та прийняття рішення буде створеній спеціальній мобільний додаток.
 3. 3. Потенційна аудиторія ВЛАСНИКИ ГАПЕРЕЙ ТА квшвники музвїв ІНОЗЕМЦІ ТА ГОСТІ МІСТА МЕШКАНЦІ і КИЄВА
 4. 4. Чому потрібен проект . МЕШКАНЦЯМ КИЄВА не мають змоги у зручній та простій формі отримувати інфор- мацію щодо кількості, різновиду особливостей музеїв та гале- рей Києва, а також бути в курсі останніх новин та експозицій які в них відбуваються . ВЛАСНИКАМ ГАЛЕРЕЙ ТА КЕРІВНИКАМ МУЗЕЇВ зацікавлені у збільшенні кількості відвідувачів, підви- щення обізнаності серед населення та туристів щодо своїх експозицій, спрощенню процесу надання довідко- вої інформації, можливості бронювати квітки, та інше ' ІНОЗЕМЦЯМ ТА гостям МІСТА відсутність єдиного ресурсу, доступного зрозумілою їм мовою, що надає всю актуальну інформацію про міс- цезнаходження та роботу музеїв і галерей Києва, вартість вхідних квитків, інформацію щодо актуальності експозицій, навігації по приміщенню і можливості сза- вантажити аудіогід, або ознайомитись з короткою інфор- мацією про кожну виставлену роботу
 5. 5. Наше рішення проблеми О О О Мобільний додаток «Еазу Мизеитз» матиме інформацію провсі музеї та галереї Києва: адреси, розміщення на карті, графіки роботи, діючі експози- иіі", інформацію щодо наявних робіт та їх авторів, інформа- цію що стосується квитків та можливості завантажити аудіо гід (огщія платна). О О Безкоштовний О О Дає можливість слідкувати за оновленням експози- цій, відкриттям нових галерей, змін в роботі та вар- тості квитків О Забезпечує ефективний і швидкий пошук робіт певного автора або напрямку в мистецтві серед представлених музеїв. О Доступний на декількох мовах О О Включає мапу-план найбільших музеїв для швид- кої орієнтації у просторі
 6. 6. Наш серкретний рецепт В якості одного з напрямків реклами будуть задіяні популярні тре- Ч вел-блогери. які першими зможуть скористуватися мобільним додат- ком та оцінити його переваги Через безпосередні контакти з мистецтвознавцями та власникамим галерей , ми матимемо змогу поширювати якісну і перевірену інфор- мцію з першоджерел . Додаток будет мати систему оповіщення. яка надасть змогу користу- вачеві якнайшвише дізнаватися про нову інформацію
 7. 7. Конкурентів на ринку України немає
 8. 8. Етапи розвитку проекту ЕТАПЇД Збір бази даних Розробка архітектури та прототипування додатку. Дизайн Програмування та тестування Рекламна компанія [мс 2 місяці 2 місяці 2 місяці З місяці Р ЕЗУЛ ЬТ; ГГ Інформаційна база щодо музеїв і гале- рей Києва, іх месцезнаходження, кон- тактних даних, вартості квитків, графіка роботи, діючих експозицій, ін- формації щодо представлених робіт та їх авторів. Наявність готового макету додатку його оформлення, ілюстрації тощо. Готовий додаток, що відповідає заданим вимогам іпотребам. Обізнаність потенційних користу- вачів про існування цього додатка, його можливостей, з подальшим тестуванням, розповсюдженням і написанням відгуків.
 9. 9. Етапи розвитку проекту Після реалізації всіх етапів розробки, додаток буде удосконалюватись та доповнюватись новими можливостями і функціями, актуальними для потреб ринку та розвитку галерейно-музейної справи. Як результат - отримуємо додаток, що працює на різних мобільних пристроях, постійно оновлюється і доповнюється на базі існуючої версії та відгуків / потреб користувачів. В подальшому можливе залучення музеїв і галерей інших міст для створення всеукраїнського проекту
 10. 10. Використання коштів 20% збір данных архітектура, протипування, дизайн 40% програмування (розробка самого додатку) 20% реклама
 11. 11. Чому наш проект наш проект спрямований на популяризацію відвідування музеїв і галерей серед населення. проект спрямований на розвиток мистецтва в Україні (завдяки ін- формуванню про наявність великої кількості сучасних галерей та арт просторів, та експозицій українських художників і скульпторів, які в них проходять) дае можливість туристам з різних частин світу отримати вичерп- ну інформацію про всі музеї і галереї, без необхідності проводити багато часу в пошукових системах, в спробах знайти англомовні версії сайтів та іншу необхідну інформацію систематизує всю необхідну цікаву корисну інформацію в одному місці
 12. 12. Дякуємо! Наталія Корж ког2і1.па'са1іа@дтаі1.соп1 пггры/ /иттіасеьооіссот/ Ієоггіъпагаіі

Відвідування музеїв у наш час не найпопулярніший спосіб проведення дозвілля, як серед молоді, так і серед осіб більш зрілого віку. На це існує декілька причин, найвагоміші – відсутність розгорнутої, змістовної та актуальної інформації про всі музеї, галереї, експозиції, роботи, яку можна легко знайти в одному місці, а також відсутність у суспільстві освідомлення користі від мистецтва, естетики та культурного збагачення. Для заохочення мешканців та гостей Києва до відвідування музеїв, а також для спрощення процедури пошуку та прийняття рішення буде створений спеціальній мобільний додаток. Він буде безкоштовний, доступний на декількох мовах, у ньому будуть зібрані всі музеї та галереї Києва, з їх адресами, розміщенням на карті, графіками роботи, діючими експозиціями, інформацією що до наявних робіт та їх авторів, інформацією, що стосується квитків, та можливістю завантажити аудіо гід (опція платна). Крім того, завдяки системі сповіщень додаток надасть можливість слідкувати за оновленнями експозицій, відкриттям нових галерей, змін в роботі та вартості квитків, а передбачена мапа-план найбільших музеїв дозволить швидше орієнтуватись у просторі та знаходити саме найбільш цікаві та актуальні роботи для кожного окремого відвідувача. Також додаток забезпечить ефективний швидкий пошук робіт певного автора або напрямку в мистецтві серед представлених музеїв. Вся інформація буде систематизована в одному місці.

Views

Total views

225

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×