Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Isprom navod souteze

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Isprom jh
Isprom jh
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 14 Ad

More Related Content

More from NarodniInstitut (20)

Advertisement

Recently uploaded (20)

Isprom navod souteze

 1. 1. 1 ISPROM nástroj pro evidenci žádostí o dotaci Ing. Jaroslav Froulík Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Karmelitská 7, 118 12 Praha 1 • tel.: +420 234 815 281 jaroslav.froulik@msmt.cz • www.msmt.cz/mladez
 2. 2. 2 Obsah  Úvodní informace o systému  Registrace nového uživatele/žadatele  Údaje o organizaci  Žádost  Helpdesk
 3. 3. 3 Úvodní informace o systému • ISPROM je zkratka Informační Systém PRO Mládež. Tento nový systém nahrazuje současný systém na adrese: www.souteze.cz • slouží mj. pro evidenci žádostí o zařazení projektu do výzvy Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání • na adrese: isprom.msmt.cz • pro zadávání žádostí je přístupný pouze pro registrované uživatele; registrace na IČO
 4. 4. 4 4 Takto vypadá úvodní stránka pro nepřihlášeného uživatele. Lze najít aktuality, nápovědu, odkazy na metodické materiály, ale nelze zadávat projekty. To je možné až po registraci a následném přihlášení.
 5. 5. 5 Registrace nového uživatele Nejprve je potřeba se zaregistrovat Oficiální název organizace Na tento email přijdou informace k dokončení registrace Po odeslání uvidíte hlášku „Registrace proběhla v pořádku, vyčkejte příchodu emailu s odkazem pro potvrzení platnosti.
 6. 6. 6 Registrace nového uživatele • Opravdu vyčkejte, systému to chvíli trvá! • Dostanete do emailu internetový odkaz, který potvrdíte a tím aktivujete svůj účet. • Po aktivaci dostanete další email, který obsahuje přihlašovací jméno a heslo. Nyní je účet organizace aktivován a je možno se přihlásit. • Po přihlášení nejprve vyplňte data o organizaci (to se propisuje do projektů – název, kontakty….) + vložte povinné přílohy • Pokud bude v průběhu roku změna, například v adrese, statutárním zástupci apod. – je nutné aktualizovat!
 7. 7. 7 Přes tuto záložku je možné podávat žádost o dotaci Úvodní stránka přihlášeného uživatele Nejnovější informace Helpdesk – doporučujeme plně využívat. Nutno jasně přiřadit problém (technický x věcný)
 8. 8. 8 Nastavení údajů o organizaci Údaje z registrace (budou načteny) IS průběžně data neukládá, vždy je potřeba práci ULOŽIT Již zde funguje žlutá „bublinová“ nápověda – zobrazí se při ukázání myší na editační pole Heslo musí splňovat základní bezpečnost ní pravidla (jsou v záložce uvedena)
 9. 9. 9 Dokumenty organizace Klasické vkládání souborů – přes „procházet“ Max. velikost souboru 10 MB Typ souboru: předdefinováno – roční zpráva, stanovy…. Stránka má dvě části: Dokumenty organizace a Dokumenty organizace k titulu „NNO uznaná MŠMT...”
 10. 10. 10 Správa projektů Přes toto tlačítko můžu založit v daném programu PROJEKT. Přes záložku PROJEKTY se zobrazí tento rozcestník.
 11. 11. 11 Vyplnění projektové žádosti Projektová žádost obsahuje několik částí (kapitol). Názvy kapitol se liší dle jednotlivých programů. Aktuální stav vyplňování „kapitol“ projektu. Všechny kapitoly musí být nakonec označeny zelenou fajfkou.
 12. 12. 12 Vyplnění projektové žádosti • Postupně se vyplňují jednotlivá pole…žlutá bublinová nápověda Vás bude provázet tím, co kam napsat a v jakém rozsahu • Nezapomenout průběžně ukládat (tlačítkem „uložit“ vždy na konci každé stránky). V každé kapitole je nutné vyplnit všechna povinná pole, jinak nepůjde uložit. • Pokud velikost jednotlivých polí nebude dostačující, můžete podrobnější informace k projektu vložit do kapitoly „připojené soubory k projektu“, včetně odkazu na konkrétní dokument (např. blíže viz dokument …….)
 13. 13. 13 Přehled projektu – rozdílová tabulka nákladů a zdrojů Jedná se o rozdíl nákladů a plánovaných zdrojů financování. Tento rozdíl je třeba v kapitole „Zdroje financování“, resp. v kapitole osobních nákladů nebo ONIV, dorovnat, aby byl rozpočet vyrovnaný. Jinak nepůjde projekt uzavřít!!! Po kontrole všech kapitol přes toto tlačítko uzavřu a podám projekt.
 14. 14. 14 Děkuji za pozornost Ing. Jaroslav Froulík Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Karmelitská 7, 118 12 Praha 1 • tel.: +420 234 815 281 jaroslav.froulik@msmt.cz • www.msmt.cz/mladez

×