Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Розроблення плану створення
презентації. Фотоальбом
Мета:
 навчальна: сформувати вміння створювати
фотоальбом; поглибити знання учнів з теми;
 розвивальна: розвивати навичк...
Розроблення плану створення
презентації
o Визначити мету створення презентації, тобто
вирішити, хто буде вашими слухачами ...
Визначення структури
комп’ютерної презентації
o Для цього потрібно визначити порядок розташування
вибраних матеріалів, кіл...
o кожний із чотирьох наступних слайдів міститиме заголовок
(наприклад, Звірі наших лісів, Звірі гір та пустель, Птахи, Пла...
Фотоальбом - це презентація, що призначена для
демонстрації фотографій.
У програмі PowerPoint є спеціальний інструмент, пр...
Створити презентацію-фотоальбом
з цифрових фотографій можна,
виконавши такий алгоритм:
o 1. Виконати команду Вставлення —>...
 6. Використати кнопки Shift 11 для зміни порядку
розташування фотографій у презентації (за потреби).
 7. Встановити для...
 Створену презентацію фотоальбом можна змінити,
виконавши команду Фотоальбом —> Редагувати
фотоальбом.
Для завершення роботи над створенням фотоальбому потрібно
відредагувати текст у заголовку та підзаголовку титульного
слайд...
 Хлопчик допомагав батькові пиляти колоду. Вони
розпиляли її на 5 частин. Одне розпилювання
тривало 3 хв. Скільки часу во...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

розроблення плану створення презентації

443 views

Published on

564

Published in: Health & Medicine
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

розроблення плану створення презентації

 1. 1. Розроблення плану створення презентації. Фотоальбом
 2. 2. Мета:  навчальна: сформувати вміння створювати фотоальбом; поглибити знання учнів з теми;  розвивальна: розвивати навички самостійної роботи на комп'ютері;  виховна: підвищувати інформаційну культуру учнів, інтерес до інформатики шляхом практичної спрямованості матеріалу, що вивчається.
 3. 3. Розроблення плану створення презентації o Визначити мету створення презентації, тобто вирішити, хто буде вашими слухачами та що саме ви хочете їм розповісти. o Підібрати матеріали, які будуть розміщені на слайдах презентації. o Визначити структуру комп’ютерної презентації.
 4. 4. Визначення структури комп’ютерної презентації o Для цього потрібно визначити порядок розташування вибраних матеріалів, кількість слайдів, потрібних для їх розміщення, підібрати заголовки слайдів, вибрати макет і вміст кожного слайда. o Наприклад, фотографії, які ви відібрали, ви вирішили розмістити в такій послідовності: спочатку фотографії звірів, потім -птахів, на завершення - плазунів. o Для цього може знадобитися п’ять слайдів: титульний слайд із заголовком «В гостях у тварин» і підзаголовком з вашим прізвищем;
 5. 5. o кожний із чотирьох наступних слайдів міститиме заголовок (наприклад, Звірі наших лісів, Звірі гір та пустель, Птахи, Плазуни), по дві фотографії, розміщені поруч, та підписи під ними. Це і буде структура вашої комп’ютерної презентації-фотозвіту. o Після виконаних дій потрібно продумати послідовність ваших дій щодо створення її у середовищі редактора презентацій, тобто скласти сценарій створення презентації.
 6. 6. Фотоальбом - це презентація, що призначена для демонстрації фотографій. У програмі PowerPoint є спеціальний інструмент, призначений для швидкого створення фотоальбому з певною структурою. Використовуючи інструменти вікна Фотоальбом, можна підготувати список зображень для розміщення у презентації, вибрати макет слайдів, форму та колір рамки для зображень, кольорове оформлення слайдів тощо.
 7. 7. Створити презентацію-фотоальбом з цифрових фотографій можна, виконавши такий алгоритм: o 1. Виконати команду Вставлення —> Зображення —> Фотоальбом. o 2. Відкрити у вікні Фотоальбом папку Файл або диск. o 3. Відкрити папку з фотографіями, які ви хочете включити в фотоальбом. o 4. Виділити потрібні файли та вибрати кнопку Вставити. o 5. Повторити пункти 2-4 для вставки до фотоальбому інших фотографій.
 8. 8.  6. Використати кнопки Shift 11 для зміни порядку розташування фотографій у презентації (за потреби).  7. Встановити для кожної фотографії потрібну орієнтацію, яскравість і контрастність, використовуючи відповідні кнопки нижче області перегляду (за потреби).  8. Встановити для всієї презентації в списку Розмічування рисунка один з видів розміщення фотографій на слайдах (вписувати у слайд, 1 рисунок, 2 рисунки, 4 рисунки, 1 рисунок із заголовком, 2 рисунки із заголовком, 4 рисунки із заголовком).  9. Вибрати одну з тем оформлення (поле Тема та кнопка Огляд).  10. Натиснути кнопку Створити.
 9. 9.  Створену презентацію фотоальбом можна змінити, виконавши команду Фотоальбом —> Редагувати фотоальбом.
 10. 10. Для завершення роботи над створенням фотоальбому потрібно відредагувати текст у заголовку та підзаголовку титульного слайда, у заголовках інших слайдів, а також у написах, розміщених поруч із зображеннями. Створений фотоальбом можна змінити, вибравши у списку кнопки Фотоальбом команду Редагувати фотоальбом. У результаті відкриється вікно Редагування фотоальбому такого самого виду, як вікно Фотоальбом, лише назва кнопки Створити зміниться на Оновити. У цьому вікні можна змінити налаштування РЕДАГУВАННЯ ФОТОАЛЬБОМУ
 11. 11.  Хлопчик допомагав батькові пиляти колоду. Вони розпиляли її на 5 частин. Одне розпилювання тривало 3 хв. Скільки часу вони витратили, щоб розпиляти колоду? (3*4=12 хв.. Відповідь: вони витратили 12 хвилин.) 5 землекопів за 5 год викопують 5 м рову. Скільки землекопів викопають 100 м рову за 100 год. (100:5=20 разів;5*20=100 землекопів. Відповідь: 100 землекопів викопають 100 м рову за 100 год.

×