Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 131 с., 6 табл., 5 додатків, 29 джерел.
Об’єктом дослідження є зовнішньоторговельні відносини Україн...
Умови

одержання

звіту:

вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

за

замовленням.

011071,

Київ-171,
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

"Розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення аналізу наслідків створення ЗВТ з ЄС для економічного розвитку регіонів"

308 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

"Розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення аналізу наслідків створення ЗВТ з ЄС для економічного розвитку регіонів"

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 131 с., 6 табл., 5 додатків, 29 джерел. Об’єктом дослідження є зовнішньоторговельні відносини України з Європейським Союзом як фактор впливу на економічний розвиток її регіонів. Метою дослідження є розроблення методичних рекомендацій щодо здійснення аналізу наслідків змін в умовах зовнішньої торгівлі з ЄС у зв’язку з функціонуванням поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі на економічний розвиток регіонів України. Методи дослідження: діалектичний, системного підходу, ретроспективного і порівняльного аналізу, синтезу, групування. В процесі виконання НДР отримані науково-аналітичні матеріали з аналізом існуючих підходів до оцінювання наслідків запровадження ЗВТ для економіки країн та регіонів; аналізом наявної статистичної бази щодо економічного розвитку регіонів; описом системи показників, за допомогою яких здійснюватиметься моніторинг; методичні рекомендації щодо здійснення аналізу наслідків створення ЗВТ для економічного розвитку регіонів України. Результати НДР будуть використані департаментом європейської інтеграції для забезпечення реалізації Мінекономрозвитку пріоритетів та функціональних завдань в рамках координації економічного та торговельного співробітництва з Європейським Союзом, здійснення аналізу наслідків створення зони вільної торгівлі з ЄС для економічного розвитку регіонів, коригування плану заходів для збільшення переваг та мінімізації потенційних негативних наслідків створення зони вільної торгівлі з ЄС для економіки регіонів та країни в цілому. ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ, РЕГІОНИ УКРАЇНИ, ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК, УМОВИ ЗОВНІШНЬОЇ ТОРГІВЛІ, ЗОНА ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ, ВПЛИВ НА ЕКОНОМІКУ, ВПЛИВ НА РОЗВИТОК РЕГІОНІВ.
  2. 2. Умови одержання звіту: вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ. за замовленням. 011071, Київ-171,

×