РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 241 с., 20 рис., 39 табл., 45 джерел.
Об’єктом дослідження є державний борг як складова системи
держ...
ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК, ДЕРЖАВНІ ФІНАНСИ, ДЕРЖАВНИЙ
БОРГ,

ДЕРЖАВНИЙ

БЮДЖЕТ,

ЗАПОЗИЧЕННЯ,

ЕФЕКТИВНІСТЬ,

МОДЕЛІ, КРИТЕРІЇ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

"Розроблення науково обґрунтованих підходів до оцінювання впливу державного боргу на стан державних фінансів та економрозвиток України"

345 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
345
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

"Розроблення науково обґрунтованих підходів до оцінювання впливу державного боргу на стан державних фінансів та економрозвиток України"

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 241 с., 20 рис., 39 табл., 45 джерел. Об’єктом дослідження є державний борг як складова системи державних фінансів України. Метою дослідження є вироблення системного підходу та методичних рекомендацій щодо оцінювання впливу державного боргу на стан державних фінансів та економічний розвиток України в коротко- та середньостроковій перспективі. Методи дослідження – статистичний, економіко-математичний, аналізу і синтезу, вибірки, узагальнення. У процесі виконання НДР: - проаналізовано особливості управління державним боргом та квазіфіскальними операціями в сучасних умовах; - спрогнозовано макроекономічні наслідки державних запозичень та впливу стану державного боргу на економічну динаміку та розвиток фінансової системи держави; - визначено критерії оцінки впливу стану державного боргу на економічну динаміку та розвиток фінансової системи держави; - розроблено алгоритм, механізм та інструменти оцінки впливу державного боргу на стан державних фінансів та економічний розвиток; - обґрунтовано методичні підходи до оцінки результатів впливу стану державного боргу на стан державних фінансів та економічний розвиток в Україні. Результати НДР будуть використані департаментом фінансової політики Мінекономрозвитку для здійснення аналізу та оцінки впливу державного боргу на стан державних фінансів та економіку в цілому задля забезпечення стабільності економічного зростання, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.10.2010 № 978 «Про затвердження Порядку розроблення Середньострокової стратегії управління державним боргом і контролю за її реалізацією».
  2. 2. ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК, ДЕРЖАВНІ ФІНАНСИ, ДЕРЖАВНИЙ БОРГ, ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ, ЗАПОЗИЧЕННЯ, ЕФЕКТИВНІСТЬ, МОДЕЛІ, КРИТЕРІЇ. Умови одержання звіту: за замовленням. 011071, Київ-171, вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

×