«Упровадження статистики продуктивності та аналізу зростання ВВП у розрізі факторних ресурсів і їх продуктивності (капітал, праця тощо)

349 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
349
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

«Упровадження статистики продуктивності та аналізу зростання ВВП у розрізі факторних ресурсів і їх продуктивності (капітал, праця тощо)

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 141 с., 12 рис., 30 табл., 30 джерел. Об’єкт дослідження – продуктивність праці. Мета дослідження – розроблення методичних положень розрахунку показника продуктивності праці та впровадження у практику щорічних та щоквартальних статистичних оцінок впливу витрат (продуктивності) макроекономічних ресурсів (праця, капітал, енергія, матеріали і послуги) на ВВП за звітний період на основі статистичної інформації Держстату України. Методи дослідження – факторний аналіз, структурний, індексний, економіко-статистичний методи. У процесі виконання НДР: - розроблено алгоритм і моделі (в програмному середовищі Ехсеl) проведення розрахунків показників продуктивності праці, а також впливу показників продуктивності та ринку праці на ВВП в розрізі видів економічної (в тому числі промислової) діяльності; - здійснено експериментальні розрахунки щодо оцінки величини і зміни рівня показників продуктивності праці в розрізі видів економічної діяльності (в тому числі видів промислової діяльності) в 2010, 2011, 2012 роках, а також впливу показників продуктивності та ринку праці на ВВП. Результати НДР призначені для використання у поточній роботі департаменту макроекономічного прогнозування. ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРАЦІ, ВАЛОВИЙ ВНУТРІШНІЙ ПРОДУКТ, ВАЛОВА ДОДАНА ВАРТІСТЬ, ОБСЯГИ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КІЛЬКІСТЬ ЗАЙНЯТИХ, КІЛЬКІСТЬ ШТАТНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА. Умови одержання звіту: вул. Антоновича, 180. УкрІНТЕІ. за замовленням. 01171, м. Київ-171,

×