РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 97 с., 3 табл., 13 рис., 9 додатків, 30 джерел.
Об’єктом дослідження є зовнішньоторговельні відносин...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

"Актуалізація прогнозних оцінок наслідків запровадження зони вільної торгівлі з ЄС для економіки та державного бюджету України"

239 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
239
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

"Актуалізація прогнозних оцінок наслідків запровадження зони вільної торгівлі з ЄС для економіки та державного бюджету України"

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 97 с., 3 табл., 13 рис., 9 додатків, 30 джерел. Об’єктом дослідження є зовнішньоторговельні відносини України в контексті їх впливу на вітчизняну економіку та окремі її галузі, а також систему державних фінансів. Метою дослідження є оновлення прогнозних оцінок впливу запровадження режиму вільної торгівлі з ЄС на економічний розвиток та державний бюджет України з урахуванням розширення ЄС у 2013 році та оновлення статистичних і прогнозних даних та іншої релевантної інформації. Методи дослідження: діалектичний, методи системного підходу, ретроспективного і порівняльного аналізу, моделювання, синтезу, групування. В процесі виконання НДР отримані науково-аналітичні матеріали з аналізом структури та обсягів двосторонньої торгівлі між Україною та ЄС; оновленими прогнозними оцінками впливу запровадження режиму вільної торгівлі з ЄС на економічний розвиток та державний бюджет України з урахуванням розширення ЄС у 2013 році та оновлених статистичних і прогнозних даних та іншої релевантної інформації. Результати НДР будуть використані департаментом європейської інтеграції Мінекономрозвитку під час супроводження проекту Закону України щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, для представлення Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України та при проведенні заходів з інформування громадськості про проект Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи створення зони вільної торгівлі. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ЗОНИ ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ, ПРОГНОЗНІ ОЦІНКИ, НАСЛІДКИ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ, ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ, ЗОВНІШНЬОТОРГІВЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. Умови одержання звіту: за замовленням. 011071, Київ-171, вул. Антоновича, 180, УкрІНТЕІ.

×