Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Statement on the Commitment of a Criminal Offense in accordance with Art. 214 CPC of Ukraine (original)

8 views

Published on

Statement on the Commitment of a Criminal Offense in accordance with Art. 214 CPC of Ukraine (original)

Published in: Government & Nonprofit
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Statement on the Commitment of a Criminal Offense in accordance with Art. 214 CPC of Ukraine (original)

  1. 1. НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ № 357/2-109 від « 24 » липня 2017 р. Генеральному прокурору України Луценку Ю.В Заява про вчинення кримінального правопорушення в порядку ст. 214 КПК України Шановний Юрію Віталійовичу ! Прошу в порядку ст. 214 КПК України внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо незаконного втручання у вибори Президента Сполучених Штатів Америки організованою злочинною групою у складі керівництва Національного антикорупційного бюро України, посадових осіб державних компаній, держслужбовців України, громадських організацій, які контролюються діючою українською владою та міжнародними компаніями, за ознаками кримінального правопорушення, ст.ст. 364, 365, 366, 371, 372, 374 КК України. Також ретельно перевірити на наявність вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 387 КК України (Розголошення даних досудового слідства або дізнання, вчинене суддею, прокурором, слідчим, працівником органу дізнання, оперативно-розшукового органу незалежно від того, чи брала ця особа безпосередньо участь у досудовому слідстві чи дізнанні, якщо розголошені дані ганьблять людину, принижують її честь і гідність). Інформація щодо злочинної організації та вчинення нею правопорушень міститься у додатках до заяви.
  2. 2. Згідно ч. 1 ст. 214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Також, хочу звернути Вашу увагу, що під час допиту у старшого детектива Національного антикорупційного Бюро України Р.Єгізарова 19.05.2017, я в своїх показах вже інформував Бюро про втручання у виборчий процес США, які залишилися поза увагою працівників даного відомства. Протиправний виклик мене по цій справі, в якості свідка, не зрозумілий не тільки з процесуальної точки зору, а і навіть здорового глузду, тому що моє прізвище не було навіть згадане у сфальсифікованих, за участю керівництва НАБУ та наближених до діючої влади правоохоронців, листах з підписами про отримання грошей (яскравих фейкових ксерокопій зроблених штучно). Незаконне втручання керівництва НАБУ та інших посадовців України у виборчу кампанію США нанесло значну шкоду україно-американським відносинам, зокрема: - нанесено шкоду міжнародному іміджу України, яка частково сьогодні сприймається в США, як ненадійний і шкідливий партнер; - ускладнено, а на певний час взагалі заблоковано, двосторонні контакти на найвищому рівні (як приклад, відмова кандидата в президенти США Д.Трампа зустрітися з Президентом України у вересні 2016 року); - скорочення обсягів фінансової допомоги США. Зменшено на 30% надання фінансової допомоги США у 2018 році (попередньо обсяги допомоги на 2018 рік мали б складати понад $570 млн. Натомість, новий проект бюджету передбачає скорочення фінансування до рівня $177 млн – скорочення складе 69%).
  3. 3. Такий деструктивний вплив на україно-американські відносини, на думку експертів та журналістів, вже завдає шкоди та може у подальшому трагічно вдарити по національній безпеці України, особливо у період неоголошеної агресії з боку Російської Федерації, коли послідовна і тверда підтримка США життєва необхідна для захисту національного суверенітету і територіальної цілісності України. Лише прозоре та ретельне розслідування фактів незаконного втручання українських посадових осіб у виборчу компанію США зможе повернути довіру нашого стратегічного партнера до України. Крім того, у ході розслідування даного кримінального провадження, в рамках міжнародно-правового співробітництва, прошу звернутись Вас до Федерального бюро розслідувань та прокуратури США з метою сприяння захисту прав громадян США та розкриття злочинів, за які передбачена відповідальність Титул 18, частина перша, глава 19, параграф 371 (Змова з метою здійснення правопорушення чи обману Сполучених Штатів); Титул 18, частина перша, глава 13, параграф 241 (Змова проти прав); Титул 18, частина перша, глава 45, параграф 953 (Приватна кореспонденція з іноземними державами), параграф 954 (Неправдиві заяви, які впливають на іноземний уряд). P.S. Також, хочу звернути Вашу увагу на те що, створена Спеціалізована антикорупційна прокуратура не може здійснювати нагляд та процесуальне керівництво діяльності НАБУ по вищенаведених фактах, оскільки до теперішнього часу на практиці демонструвала повну залежність від політичних «шоу-вистав» керівництва НАБУ та виконувала роль підтанцьовки та бек вокалу в ганебних фактах порушення конституційних прав людини, у зв’язку з чим прошу не залучати САП до розслідування цієї справи. Додаток: аналітична довідка в 1 томі. З повагою А.Деркач

×