Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

30 agustos - 4 Eylül En Çok Oynanan 5 Oyun

108 views

Published on

30 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasından mynet oyun üzerinde en çok oynanan 5 oyunu sizlerle paylaştık.

Published in: Sports
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

30 agustos - 4 Eylül En Çok Oynanan 5 Oyun

  1. 1. Haftanın En Çok Oynanan 5 Oyunu 30.08.2015 - 04.09.2015
  2. 2. Balon Patlatma Oyunu Android ve mobil platformda kolayca oynanılmak üzere hazırlanmış olan balon patlama oyunu, çocukların en çok tercih ettiği modellerden. Yukarıda bulunan renkli topları atılacak renkli toplarla vuran balon patlatma oyununu hemen oynayabilirsiniz.
  3. 3. Köpek Eğiticisi Oyunu Size yapılması gerekenleri basitçe anlatan köpek eğiticisi oyunu, çocuklara dışarıda köpeklerin nasıl eğitebileceklerini, onları nasıl sevebileceklerini öğrenmelerini sağlıyor.
  4. 4. Bratz Buz Üstünde Bratz adlı kız buz üstünde nasıl hareket ettirebileceğini gösteriyor. 3 kızın yarışında en çok puanı alanın kazandığı bir oyun.
  5. 5. Basketbol oyunu spor oyunu gibi takım oyunu olmuştur. Basketbol takım oyununu oynadığınızda bunu daha iyi görebiliyorsunuz. Farklı farklı bölümleriyle sıkmadan basketboldan zevk alabiliyorsunuz. Basketbol Takım Oyunu
  6. 6. Santranç taktikleriyle oynama şekliyle oynayabileceğiniz başarılı ve kolay bir satranç oyunu. Çocuğunuzun kolayca santranç öğrenmesini istiyorsanız bu oyunu kesinlikle paylaşabilirsiniz. Kolay Santranç Oyunu

×