Advertisement
Advertisement

More Related Content

Advertisement

Wuu Trade Sunum.pdf

 1. Finansal Piyasalar için Düşünülmüş Eşsiz Bir Oyun Platformu Finansal piyasalarda işlem yapan traderlar ile oyun severleri birleştiren müthiş bir oyun platformu. Wuu Trade; oyuncuların, ellerinden bırakamayacakları, kendilerini geliştirmek ve sürekli kazanma arzusuyla çokça zaman geçirecekleri eşi benzeri olmayan, daha önce düşünülmemiş bir mobil ve masaüstü oyun uygulamasıdır. Wuu Trade Game or Trade?
 2. Wuu Trade Nasıl Bir Uygulama? Game Logic Kişiler; geleceği 1snye de 1 mum şeklinde gördükleri grafik üzerinde Alım-Satım işlemleri yaparak bakiyelerini arttırmaya çalışır. Maks 10 Kişilik masalarda, kişinin seçtiği finansal enstrümanın geçmişe ait grafiğinden bir bölüm kesildikten sonra, gelecek fiyatları sadece 1 snye’de 1 fiyat mum çubuğu gösteren, alım satım similasyonudur. Yarışma süresi boyunca, tüm yarışmacılar arasında kim bakiyesini en yükseğe taşırsa, o kişi 1. olur ve masada toplanan parayı kazanır. Şartlar Eşit-Adil ve şansa dayalı bir kazanma kesinlikle söz konusu değil. Kim daha isabetli kararlar verir, kim daha iyi piyasayı tahmin ederse ve kim Risk ve Para yönetimini iyi yaparsa o kişi 1. olur.
 3. 3 Business Plan Neden Wuu Trade? Kişiler Neden Wuu Trade Oynayacaklar ve Neden Chip Satın Alacaklar? Oynadıkça Kripto Para Kazanmak Kazanma Arzusu Sıralamaya Girme Hırsı- Prestij Kendilerini gerçek piyasaya hazırlama Kazandıkları Chipleri Harcayabilme Sosyalleşme Kripto Paramızın Değerlenmesi Topluluk ve Portföy Kazanma
 4. Wuu TradeR’lar Wuu Trade Sadece Bir Oyun Değil Prestij Wuu Profiliniz ne kadar başarılı ise o kadar iyi bir trader’sınız demektir. Buradaki başarınız, takipçileriniz için oldukça önemlidir Kendini İspat Etmek Trader’lar, takipçilerine iyi bir trader olduğunu iddia etse de artık bunu ispatlama noktası olarak Wuu Trader’daki başarılı profilini sunabilecektir. Portföy Oluşturma Başarılı bir trader; rozetlerle dolu profili sayesinde takipçileri tarafından ilgiyle takip edilecek ve belki de gerçek portföyler kazanmasını sağlayacak Wuu Trade ile kişiler, oynadıkları tüm oyunlara ait başarı oranlarını ve üst üste yenilmeden kazandıkları 3-5-10 maç için alacağı önemli rozetler sayesinde oldukça dikkat çekici bir trader haline gelecekler. %80 başarı oranına sahip 9 Level bir trader aynı zamanda 10 maç üst üste kazanarak eğer TopStar rozetine sahip ise kendisi artık Wuu Trader’dır. Ve bu en üst mertebedir. Böyle bir profil, imaj açısından birçok kişinin sahip olmak isteyeceği bir profildir ve para karşılığı el bile değiştirmeye müsaittir. Kişiler; Wuu Trade’i sadece bir oyun olarak değil, amaçlarına hizmet eden bir araç olarak görecekler. Çünkü herkes kendine ek kaynak yaratmak için eğitim vermek, ücretli vip gruplar oluşturmak veya seminerler vermek ister. Fakat çoğu trader’ın bir topluluğu yoktur… İşte Wuu Trader, başarılı bir profile bu imkanları da sağlamaktadır. Wuu Trade; bir oyunun çok ötesinde, büyük fırsatlar sunan imaj yaratan bir uygulama. 75% 64% 82%
 5. Oynarken Kazan Kendi Kripto Paramız – BlockChain Dünyası Wuu Token’ımız ile yatırımcılarımıza oynadıkları oyuna yatırım yapma imkanı sağladığımız gibi, kazandıkları maçlarda elde edecekler Wuu Chiplerini Wuu Token’a çevirme imkanı da sağlayacağız. Wuu Coin/Token 55% 65% 75% 85% Oyunda kazandıkları Wuu Chipleri, dilerlerse mağazamızda alışveriş yaparak harcayabilecekler. Wuu Trade; zaman içerisinde milyonlarca kişiye ulaşacak alanında tek bir uygulamadır. Değer kazanan şirketimizin Token’ı da aynı oranda bu yükselişten etkilenerek ciddi değer kazanacak. Kişiler; Wuu Trade ile oynarken kazanabildikleri düşüncesiyle, uygulamamızda çok daha uzun zamanlar geçirecekler. Kazanma, daha büyük oynama arzusu ve başarı hissi, tüm kişileri etkisi altına alacak ve daha büyük daha fazla oynamaya itecek.
 6. Wuu Trade Hedef Kitlesi Hedef kitlemizin çok geniş olmasıyla beraber, kimlere hitap ettiğimiz konusu çok net şekilde belirli. Oyun Oynamayı Seven Yetişkin Kişiler Finansal Piyasalarda İşlem Yapmayı Öğrenmek İsteyen Herkes Finansal Piyasalar’da İşlem Yapmış Herkes Yukarıdakilerin yanı sıra, kendine değer kazandırmak isteyenlerden, portföy sağlamaya çalışan kişilere, telefonunda kaliteli ve imaj etkisi yaratan finansal piyasalara ait bir oyun olmasını isteyen kişilerden, kendine başarılı profiller oluşturup satarak ek kaynak oluşturmak isteyen herkese de hitap ediyor.
 7. Finans Piyasası vs. Oyun Piyasası Finansal Piyasalar Oyun Piyasası 3.09 Milyar Kişi Küresel olarak 3 milyarı aşkın aktif video oyuncusu bulunmakla beraber, bu sayının 2024 yılına kadar 3.32 milyarı aşması beklenmektedir. 3 milyarı aşkın oyuncunun ortalama 2 milyar kadarının en az bir kere çevrimiçi satın alım yaptığı tahmin edilmektedir. En Büyük Oyuncu Asya kıtası 1.5 milyar oyuncu ile oyun sektöründe lider konumdadır. 2.3 Milyar Kişi Dünyada 2.3 milyar kişi finansal piyasalarla ilgilenmekle birlikte, bu sayı Türkiye’de 4 milyonu geçmektedir. Pandemi sonrasında insanların ek gelir oluşturmak ve yeni kazanç kaynakları yaratmak için finansal piyasalara daha çok ilgi gösterdiği görülmüştür.
 8. Wuu Trade Alanında TEK Daha Önce Uygulanmamış, Rakipsiz, Eşsiz bir Mobil Uygulama Rakipsiz Bir Oyun. Wuu Trade daha önce düşünülmediği için bir rakibi yok ve tüm finans ile ilgili kişilerin kesinlikle nedir bu diyerek indirip bir tur oynayacağı eşsiz bir uygulama Örneği Yok Reklamlarımızı ve tüm çalışmalarımızı tek bir hedef kitleye odaklayarak ilerletebildiğimiz için yaptığımız çalışmalardan maksimum fayda sağlayabileceğiz ve çok kısa zamanda çok fazla kişiye ulaşabileceğiz. Hedef Kitle Filtresi Wuu’yu geliştirirken incelediğimiz 170’e yakın oyun içerisindeki tüm oyun dinamiklerinden seçimler yaparak Wuu’ya entegre ettik ve bu sayede Wuu çok uzun süre telefonlarda yer edecek ve sürekli oynamaya müsait olacak. Mesela; para ödüllü turnuvalar, sadece belli oynama süresine sahip kişilerin katılabileceği türden olacak. Oyun Dinamikleri Pyhton Yapay Zeka ile geliştirdiğimiz makine öğrenmesi yazılımımız sayesinde, kısa zaman içerisinde, hangi kişinin Wuu’da ne kadar süre geçirdiğini, ne kadar chip satın aldığını, nelerle ilgilendiğini, nelere ilgi duyduğunu ve yaş,ülke,cinsiyet,yaş grubu ile derecenlendirerek kimlere daha çok hitap ettiğimizi belirleyerek daha da nokta atış çalışmalar yapabileceğiz Analysis Daha önce bir örneği olmayan Wuu Trade için bir Pazar alanı oluşturmak işimizin en kolay tarafı olacak. İlgi alanında finans olan herkesin kesinlikle merak edip indireceği ve birkaç oyun oynayacağı, aynı zamanda kişiyi etkisi altına alabilecek kalitede bir mekanizmayla, herkese keyifli ve kaliteli zamanlar geçirtecek bir mobil uygulama olacak.
 9. 9 Business Plan Wuu Trade Finans Piyasasına Ait Pazar Alanı İlk 2 ay Türkiye, ardından Endonezya, Malezya, Tayland, Vietnam, Filipinler, Hindistan ve Çin, Avrupa, Amerika ve Avustralya 375 Milyon 1.3 Milyar 700 Milyon 107 Milyon 125 Milyon 450 Milyon Rakamlar temsilidir, oransal yazılmıştır. 275 Milyon Finans Firmalarıyla seneler boyunca yaptığımız partnerliklerimiz sayesinde ulaştığımız bilgiler ışığında, pazarımızın hangi ülkelerle olması gerektiğine isabetli kararlar verdik. Dünya çapında milyonlarca yatırımcısı olan Finans Şirketlerinin çoğu, Uzak Doğu ile pazar alanlarını genişletmekle beraber, seçtikleri ülkeler de yukarıda yazdığımız sırayla ilerlemektedir.
 10. Wuu Trade Gelir Kaynakları Gelir Dağılımımız 36% 18% 34% 12% Wuu Chip Satışları Grafiğe eklenecek ekstra özellikler, daha büyük masalarda oynamak için, turnuvalara katılmak için ve kendine bahis koymak için satın alınacak Wuu Chipler. Sponsorlu Marka Reklamları Kripto Para Ödüllü-Atlanamayan Reklamlar Wuu Token ile, kripto paramız, her bir kişi chip satın aldığında değer kazanacak ve bu sayede kriptodan düzenli gelir elde edebileceğiz. Aynı zamanda ön satışlardan ve tahta yapmamızdan da ek gelirler söz konusu olacak. İnternet reklamlarına bile finans şirketlerinin nasıl ödemeler yaptığını bildiğimiz için, 100Binlerce kişinin kullandığı Wuu Trade uygulamasına sponsorlu firma reklamları alacağız. Kişilerin yarıştıkları grafik ekranının arkasında Sponsorlu Firma Reklamları alacağız. Bağlantılarımız sayesinde birçok Firma reklam vermeye hazır.(Fxpro,Fxprimus,HotFx,Fbs,Ic Markets,Tickmill Vs.) Kişilere, gün içinde ücretsiz maç yapabilmeleri için vereceğimiz Wuu Chipler, Google AdMob ile ödüllü reklam olacak ve bu bölümden ciddi kazançlar elde edebileceğiz.
 11. Wuu Trade Kazançları Yapılan yatırımların geri dönüşleri Yazılım Bittikten Sonraki 9.Ay Wuu Trade; 2 Ay Türkiye’den sonra, Endonezya, Malezya, Vietnam, Filipinler ve Hindistan pazarlarında Local Reklam ajanslarıyla anlaşarak bu ülkelerde de hizmet verecektir. 7 Ülke’de Operasyon Yazılım Bittikten Sonraki 17.Ay Şuan çalıştığımız marka yönetimi ve reklam ajansımız İngiltere merkezli ve İsviçre’de de ofisleri bulunmakta. Operasyonlarımızı bu noktalardan ilerletebileceğimizi düşünüyoruz. Tüm Dünya Tahmini Aylık Gelir 10.3Milyon TL Tahmini Aylık Gelir 39.1Milyon TL
 12. Wuu Trade’de Şuan Gelinen Nokta 13.01.2023 Tarihli Pozisyon BUSINESS MANAGEMENT COST VISION USED MISSION RVENUE PLAN CUSTOMER GOALS INVESTOR PRODUCT PROFIT QUALITY TEAMWORK MONEY STRATEGY ECONOMIC NON-PROFIT FINANCE ANALYSIS Wuu Trade’in gelecebileceği yerleri şuan sadece tahmin edebiliyoruz fakat hayal edemiyoruz. Bu sebeple ileride hiç geri adım atmadan ilerleyebilmek adına emin adımlarla profesyonel çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. 15 kişilik yazılım ekibimiz şuan Wuu Trade’in seçilen 3 finansal enstrümanın birinde, tek kişinin, kendi başına oynayabileceği DEMO versiyonunu hazırladı ve Android Telefonlara indirilebiliniyor. Yazılımcılarımız tüm özellikleriyle Wuu Trade İçin çalışmalarına devam etmektedir. İsviçre ve İngiltere merkezli bir marka yönetim ajansıyla, tüm grafik çalışmalarımız, sosyal medya yönetimleri, web siteleri için anlaşmamızı sağladık. Bünyemizde 22 yıl boyunca Akzonobel Firması’nın iletişim direktörü olan ve bunun içinde medya satın alma, iletişim stratejileri, bütçe yönetimi, reklam ve sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirecek olan Betül Değirmenci’de bizimle birlikte. Reklam ajansıyla ilişkilerimizi kendisi yürütüyor ve ilerleyen zamanlarda tüm global planlamalarımızı kendisi yapacak. Trade Yazılım Ltd. Şti Şirketimiz 100Milyon TL Değerinde İzmir’de açılmıştır. Wuu Token için düğmeye basıldı ve Ön Talepler toplamak için Tokenomic ve Whitepaper planlamaları yapılmaktadır.
 13. Wuu Trade’e Yatırımcı Olmak Nasıl Yatırımcı Olurum? Trade Yazılım 100.000.000 Değerinde Trade Yazılım şirketimize, Wuu Trade uygulamamızı olabildiğince hızlı şekilde diğer ülkelere yaymak ve 2 sene içerisinde 1.milyon kullanıcı sayısına ulaşma hedefimizi gerçekleştirmek için yatırımcı aramaktayız. Trade Yazılım; 100Milyon değerinde bir şirkettir. %1 Hissesi 1Milyon değerindedir. Fakat dileyen yatırımcı istediği tutarda yatırım yapabilir ve şirketten pay alabilir. Yatırımcılarımız, Trade Yazılım’dan pay sahibi olduğunda Kripto’da WuuToken’da da pay sahibi olmaktadır. Kripto paramız değer kazandığında, sizin payınız da değer kazanacaktır. Wuu Trade’ için, 24-36 ay içerisinde 1Milyar$ değerine ulaşıp exit yapma fikrimiz mevuttur. Tüm planlamalarımız bu doğrultudadır. Yapılan yatırımların 10-15 ay içerisinde geri kazanılabildiğini hesaplamamızla beraber, bu hesaplamaları yaparken en düşük olasılıkları yaparak ilerlemeye çalıştığımız için bu sürenin dahada kısalabilme ihtimali yüksektir. Profesyonel adımlar atarak, game planımızı, road map’imizi ve stratejilerimizi şimdiden belirlediğimiz için tahmin ediyoruz ki çok kısa bir sürede, hepimizi şaşırtacak sonuçlarla karşı karşıya kalacağız. Wuu Trade’in etki yaratacağını düşünüyorsanız, yatırım yapmak için sorularınız mevcutsa Zoom Toplantılarımızla size daha detaylı Wuu Trade sunumu gerçekleştirebiliriz. Bilgi Almak ve Zoom Randevusu Oluşturmak İçin Wuu Trade Yatırım İlişkileri Müdürü Selin Tuncel 0532 100 25 45
Advertisement