Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Bilo poland - prezentacja

1,966 views

Published on

Jak przekonać klientów do tego, aby inwestowali w nieruchomości na rynkach azjatyckich?
Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista – trzeba opowiedzieć im o produkcie akcentując takie wartości jak bezpieczeństwo i zysk.

Jednak to nie wszystko. Kluczowe okazało się przekonanie klientów do potencjału drzemiącego w rozwoju gospodarczym Chin.

PS. Nowe logo firmy, które widnieje na pierwszym slajdzie to także nasze dzieło :)

Published in: Business
  • Login to see the comments

Bilo poland - prezentacja

  1. 1. Nieruchomości w Chinach Inwestycje w nieruchomości na rynku chińskim Zyskownie, bezpiecznie, z potencjalem!
  2. 2. POTENCJAŁ Ostatnie lata to ciągły wzrost i umacnianie dominacji Chin na światowych rynkach. W 2013 dodatni bilans . , handlowy Chin wyniósł 259,8 mld dolarów. Takie wyniki pozwoliły Chinom osiągnąć najwyższe obroty handlowe na świecie. Wiemyjak wykorzystaćten potencjał i przełożyć to na realne zyski. Nieruchomości w Chinach Zvskownie, bezpiecznie, z potencjalem! “g . goj_ . ' ' 'o . , _ç I o 'a a b a- qra-oe Nieruchomościw Chinach › or . 4 ' - 0*. - zysm. ... ,mm. .., zm„m- z_- -r, ,4 g_ a. ; 1-21}- Chiny to najszybciej rozwijająca się gospodarka świata.
  3. 3. Inwestycje w nieruchomości od 170 000 zł Inwestycje w nieruchomości mieszkaniowe Znajdujące się w atrakcyjnych nadmorskich lokalizacjach Roczne, z możliwością przedlużenia na kolejny rok Building& Finance Firma założona w 1999 roku. Building & Finance stała się jedną z największych firm zajmującą się nieruchomościami w Chinach. Obecnie zarządza około 7 tysiącami apartamentów itysiącem biur. Nieruchomości w Chinach Zyskownie, bezpiecznie, z potencjalem!
  4. 4. Opowiadamy historie, które sprzedają! @š ! zliżed

×