Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Dáváme obsahu formu

373 views

Published on

Studenti se naučí, podle jakých pravidel vytvoří jednotnou vizualitu a zjistí, jak nejlevnějším zpúsobem zajistit jednotnou vizualitu. Součástí lekce je práce s domácím úkolem - napsání TZ k narození gorilího mláděte. Podklady do hodiny ke zpětné vazbě k TZ jsou součástí prezentace Píšeme tiskovou zprávu (TZ).

Published in: Education
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Dáváme obsahu formu

 1. 1. Dáváme obsahu formu
 2. 2. Zpracování úkolu: napsání TZ
 3. 3. Co se naučíte Pravidla grafické jednoty výstupů. Implementaci grafické jednoty do výstupů. Jak nejlevněji pořídit logo. Činnosti k analýze TZ Jaké informace považují novináři za důležité. Jak novináři zpracovávají informace o komerčních partnerech. Jakou funkci mají pro novináře citace.
 4. 4. Podklady pro činnost
 5. 5. Rozdělte se Koncipujete činnosti tak, abyste co nejrychleji dokázali vyřešit všechny úlohy. Postavte tým, kde každému bude vyhovovat role i činnost. Vytvořte postup, ale nezapomeňte, že některé části jsou vaším soukromým příspěvkem. Při prezentaci společného výstupu zhodnoťte váš příspěvek v kontextu celkového výstupu, kde jste přispěl/a co vám v plnění úkolů nesedlo.
 6. 6. Rozvržení 10 minut: rozvržení činností, spolupráce a shoda na realizací procesních rolích. 25 minut: rozbor předložených TZ. 15 minut: diskuse členů všech skupin nad obsahem prezentace. 20 minut: prezentace odpovědi na zadání a zhodnocení své role.
 7. 7. Dáváme obsahu formu
 8. 8. Vložit text Vložit text První návrhy loga
 9. 9. Vložit text Vložit text • Vložit text Pokus o vizuál v živějších barvách
 10. 10. Vložit text • vložit text Současná podoba grafického vizuálu
 11. 11. Jak levně vytvořit grafický vizuál
 12. 12. Honba za logem předmětu Svět médií
 13. 13. Hledání fontu s diakritikou do loga předmětu Světa médií
 14. 14. Fonty, které byly ve hře
 15. 15. Zvolené písmo do loga Světa médií
 16. 16. Vybírání barvy
 17. 17. Používaná loga
 18. 18. Hlavním funkčním požadavkem byla rychlá změna obsahu
 19. 19. Text. Textový slide
 20. 20. Michal Kaderka Tel.: 777 879 481 E-mail: kaderka@centrum.cz cz.linkedin.com/pub/michal-kaderka/49/807/10b www.slideshare.net/MichalKaderka1 https://cz.pinterest.com/michalkaderka3/ Michal.Kaderka77 KontaktKontakt

×