Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ucuz Lazımlıklı Hasta Karyolası

72 views

Published on

Lazımlıklı hasta karyolası modelleri arasında en ucuz fiyatı olan MS1636 modeli 2 motorlu, elektrikli ve kumanda ile kolayca sırt ve ayak kısımlarını hareket ettirebileceğiniz hastanızı kaldırmadan tuvalet ihtiyacını giderebileceğiniz korkuluklu bir model. 4 parçalı ortopedik lazımlıklı hasta yatağı ile satın alabilirsiniz.
Ahşap başlıkları ve duba korkulukları ile şık bir görünüme sahip 2 motorlu lazımlıklı hasta karyolası 2 adet 4500 N gücündeki dual aktüatör motor sayesinde sırt ve ayak kısmı hareketlerini bir kumanda vasıtası ile gerçekleştirmenize olanak sağlar.Yatak tablası üzerinde hastanın kaba kısmına denk gelecek şekilde dizayn edilmiş bir delik bulunmaktadır.Kızak sistemi üzerinde kolayca hareket edebilen bir sürgü bulunmaktadır. Bu sürgü her iki taraftan çıkabilir ve takılabilir.2 si frenli 4 adet tekerlek ile oda içerisinde kolayca hareket ettirilebilir.Sistem üzerinde bulunan pimli kilit mekanizmasına sahip kromajlı duba korkulukları sayesinde hastanızın yataktan düşme tehlikesi ortadan kalkar.Karyola ile birlikte satın alabileceğiniz 4 parçalı lazımlıklı hasta yatağı, hastanın tuvaleti geldiğinde kolayca çıkartabileceğiniz ve tuvalet ihtiyacı bittikten sonra yerine kolaylıkla takabileceğiniz sünger parçasına sahiptir.Sırt kısmını 0 dereceden 85 dereceye kadar ayak kısmını ise 0 dereceden 35 dereceye kadar kolaylıkla kaldırıp indirebileceğiniz kumandalı en ucuz tuvaletli hasta karyolası modelidir.Yataktan hiçbir şekilde kalkmaması gereken hastalar ve tuvalate götürülemeyecek kadar ağır kilolu hastalar için ideal bir modeldir.2 yıl garantili olan 2 motorlu elektrikli lazımlıklı hasta karyolası kumanda ile hareket kabiliyeti sağlanan 4500 N gücündeki dual aktüatör motor olabildiğince sessiz çalışmakta ve 150 kg. kadar tüm hastalar için kullanılabilmektedir.Yatak platformu profil atkılar üzerine saç malzemeden imal edilmiş olup 4 parça sağlam tablalardan oluşmaktadır.Ürün sadece anlaşmalı kargo firmalarımızca gönderilir. İsteğinize bağlı olarak kargo dahil veya kargo hariç olarak 2 motorlu ahşap başlık ve duba korkuluklara sahip elektrikli ekonomik hasta karyolası modelini satın alabilirsiniz.Ayak kısmında bulunan rastomat sayesinde manuel olarak yükseklik ayarı yapılabilir ayak bölgesini ters V pozisyonuna getirebilirsiniz.
2 Motorlu En Ucuz Lazımlıklı Hasta Karyolası (Ahşap Başlık - Duba Korkuluk) MS1636 başta olmak üzere tüm lazımlıklı hasta yatakları modelleri hakkında bilgi almak için (0232) 484 55 66 ve (0553) 567 27 57 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi en uygun ürünler ve çözümler hakkında bilgilendireceklerdir.

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Ucuz Lazımlıklı Hasta Karyolası

  1. 1. <3 wwwmedikalsaqlikurunlerhcnv 0232 484 bb 66
  2. 2. cj wwwmednkalsaqliktlrunlerlco' 0232 484 55 66
  3. 3. Ucuz Elektrikli LazImIIkII Hasta Karyolasl (Ahsap Baslnk - Duba Korkuluk) nvumjvmuyssuwwomm I Iñndwmapndor i) Vudnr bumida; ham lumuha mdellerí arasanda en ucuz iyan olan 91151636 nsodeli 2 motodu. elelmílxli ve humanda ik ltnlayca sm ve iyak lusrmlanm hareket mirebileceàinü hastamu kaldvmadm ! walet Miyata! ddenebilecngirüz horkuluklu bir model. O pupu onupodl( lalalaki: huh yanin le saun ahbüirsim. UMC( ? Unan-g mn. ..”- un 1 I-M
  4. 4. _x _} Ka. r- "`-~< g _" H x y _ _, , 4 _ a f N , CI-f 5:7 x . *' f -a , I " - *~%` i ; u” j `R J ` t) wwwmedikalsaqlikurunlerhcnv 0232 484 bb 66

×