Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Руслан Шевчук, StarLightMedia "Зміни до законодавства щодо боротьби з піратством у Інтернеті"

431 views

Published on

25.10.2016 Конференція "Медіаправо 2016"

Published in: Law
 • If you’re struggling with your assignments like me, check out ⇒ www.HelpWriting.net ⇐.
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Руслан Шевчук, StarLightMedia "Зміни до законодавства щодо боротьби з піратством у Інтернеті"

 1. 1. Руслан Шевчук, заступник директора з правових питань медіагрупи «StarLightMedia»
 2. 2. Процедура направлення і розгляду заяв Нові правопорушення 1. 2. 3. Спеціальний інтернет суд
 3. 3. «Вийти із сутінків»
 4. 4. На що розповсюджується Електронна (цифрова) інформація (далі –контент):  аудіовізуальні твори;  музичні твори (з текстом або без тексту);  комп'ютерні програми;  фонограми;  відеограми;  програми (передачі) організацій мовлення, що знаходяться в електронній (цифровій) формі, придатній для зчитування і відтворення комп’ютером, які можуть існувати і/або зберігатися у вигляді одного або декількох файлів (частин файлів), записів у базі даних на зберігаючих пристроях комп’ютерів, серверів тощо у мережі Інтернет;  а також програми (передачі) організацій мовлення, що ретранслюються з використанням мережі Інтернет.
 5. 5. Способи виходу «з сутінків»: 1. Розміщення контактної інформації (для фізичних осіб без їх персональних даних) на веб-сайтах або в WHOIS; 2. Направлення повідомлення із своїми контактними даними про фактичне унеможливлення доступу до контенту; 3. Направлення Counter Notice «Іду на Ви».
 6. 6. Механізм 1. Вимога щодо розкриття контактної інформації (для фізичних осіб без їх персональних даних) на веб-сайті або в WHOIS;  Унеможливлює доступ;  Направляє Counter Notice «Іду на Ви»;  Залишається в сутінках; 3. Якщо нема куди або не реагують, то заява Заявника надсилається Провайдеру послуг хостингу за допомогою адвоката, отримавши яку Провайдер послуг хостингу:  Протягом 24 годин пересилає Власнику веб-сайту по своїм каналам і той робить що й у п. 2 Якщо і далі у сутінках –унеможливлення доступу. 4. Після блокування, направлення Counter Notice Заявнику через Провайдера послуг хостингу. Заявник має 10 робочих днів на подачу позову або контент буде розблокований. 2. Заява Заявника Власнику веб-сайту за допомогою адвоката з копією на Провайдера послуг хостингу (з обов’язковою перевіркою адвокатом права власності Заявника на контент), отримавши яку Власник веб-сайту протягом 48 годин:
 7. 7. Дякуємо за увагу!

×