Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Імідж Херсонського професійного ліцею харчової промисловості

11,078 views

Published on

Імідж Херсонського професійного ліцею
харчової промисловості

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Імідж Херсонського професійного ліцею харчової промисловості

 1. 1. ХЕРСОНУ пониззі Дніпра-Славутича, там, де могутня рікарозливається на багато рукавів , утворюючи мальовничіострови, стоїть Херсон, зігрітий щедрим південним сонцем.
 2. 2. ХЕРСОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ХПЛХП
 3. 3. ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ЛІЦЕЮГоловним завданням ліцею є забезпечення правагромадян України на професійне навчання з рівнем професійних знань, умінь і навичок в обсязі державних вимог, з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих іконкурентноспроможних на ринку праці робітниках.
 4. 4. Історія ліцею• Херсонський професійний ліцей харчової промисловості бувстворений в жовтні 1932 року (Херсонська школа ФЗН) з метоюпідготовки робочих кадрів Херсонському консервному комбінату.• Підготовка здійснювалась за професіями: електромонтер,варильник, стерилізатор, вакуумник і слюсар-регулювальник.Виробниче навчання здійснювалось в цехах консервногокомбінату, який з 1935 року став базовим підприємством.Контингент складав 100 учнів.• В 1941 році школа ФЗН перестала існувати і відновила своєіснування в 1951 році. Школа ФЗН відносилась до Міністерствахарчової промисловості• В 1974 році школа ФЗН перейменована в училище консервноїпромисловості, а в 1986 році наказом Херсонського обласногоуправління профтехосвіти № 71 від 26 березня 1986 року училищеконсервної промисловості передано в Херсонське обласнеуправління профтехосвіти і його перейменовано в Херсонськепрофтехучилище № 12.• Відповідно до наказу № 137 від 10.06.1999 р. учні, які маютьбазову зага-льну середню освіту, одночасно з одержаннямпрофесії можуть здобути повну загальну середню освіту. ПТУ №12 м. Херсона реорганізовано з 2 січня 2004 року у Херсонськийпрофесійний ліцей харчової промисловості (ХПЛХП)
 5. 5. “Продавець продовольчихтоварів, контролер-касир” Базовим підприємством є: ТОВ “Фоззі - Фуд” мережа “Сільпо”
 6. 6. Професія "Контролер харчової продукції;лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу"
 7. 7. • ТОВ “ Асоціація дитячого харчування ” в м. Херсоні – Філія завод дитячого харчування• ТОВ “ Агрофірма ” Хетеко ”• ПАТ “ Херсонський маслозавод ”• ПАТ “ Херсонський комбінат хлібопродуктів ”• ВАТ “Херсонський хлібокомбінат”, цех №2, 3.
 8. 8. Професія “Цукерник, дражувальник,халвомісильник, машиніст пакувальних машин”.
 9. 9. Завдяки тісній співпраці ліцею з АТЗТ “Херсонська кондитерська фабрика” учні мають можливість відпрацьовувати всі теми програми виробничого навчання за новітніми технологіями в цехах підприємства на новому сучасному обладнанні. Учні не тільки були свідками виникнення нових видів кондитерських виробів, але й самі брали участь у створенні нових виробів.
 10. 10. Професія “Тістороб, пекар”Учні ліцею, проходять виробниче навчання і виробничупрактику на базовому підприємстві ПАТ “Херсонський хлібокомбінат”.
 11. 11. На сьогоднішній день ВАТ “Херсонський хлібокомбінат” одне із провідних підприємств області по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів. Підприємство випускає понад 100 найменувань хлібобулочних виробів, понад 80 найменуванькондитерських виробів, до 10 видів макаронних виробів. Щорічнооновлюється асортимент продукції і до столу споживача потрапляє до 30 видів нових виробів.
 12. 12. Професія“Художник розмалювання по дереву”В майстерні оформлені стенди найкращих творчих робіт учнів, які брали участь у виставках професійної майстерності.По закінченню ліцею учнів продовжують своє навчання у вищих учбових закладах за отриманою спеціальністю.
 13. 13. Професія “Машиніст холодильних установок”Професія “Машиніст холодильних установок” сьогодні потрібна в різних сферах діяльності людини, це:Харчова промисловість,Торгівля та харчування,Нафта та хімічна промисловість,Медицина та фармакологія,Спорудження льодяних спортивних майданчиків,Сільське господарство,Хутрова та текстильна промисловість.Випускники ХПЛХП сьогодні працюють начальниками компресорних цехів харчових та торгових закладів міста та області.Так Херсонський маслозавод та молокозавод, заводи “Джерело” та “Імпекспродукт” і з задоволення приймають до роботи наших випускників.
 14. 14. Професія “Оператор компютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)” Всі лабораторії та кабінети укомплектовані окремими робочими місцями як для учнів, так і для викладачів.На всіх комп’ютерах встановлений достатній об’єм програмного забезпечення для вивчення учнями всіх тем учбового плану.Учні мають змогу окремо входити в Інтернет з кожного комп’ютера, що задовольняє вимоги програм навчального процесу.
 15. 15. КабінетиКабінет української Кабінет географіїмови та літератури Кабінет інформаційно- комунікаційних технологій Кабінет фізики Кабінет історії
 16. 16. Бібліотека ХПЛХП Бібліотека ліцею існує з моменту заснування навчального закладу. Сьогодні загальний фонд бібліотеки налічує 23594 примірники. Він розподіляється на: - фонд навчальної літератури, - фонд художньої літератури, - фонд галузевої літератури, - довідково-інформаційний фонд. Обслуговування читачів проводиться згідно Правил користування бібліотекою професійно-технічного навчального закладу. Бібліотека здійснює обслуговування учнів та працівників на абонементі та в читальному залі.Через стенд “Календар знаменних дат” бібліотека постійно інформує своїх читачів про знаменні дати державного та міжнародного значення. До всіх масових заходів, які проводить бібліотека, організується тематичний перегляд літератури або книжкова виставка.
 17. 17. Спортивний залПлоща спортивного залу 162 кв. м.У залі є необхідний спортивний інвентар і споруди для занять спортом та здачі спортивних нормативів, згідно учбового тематичного плану.Учні під керівництвом керівника фізичного виховання Грицуняка Миколи Михайловича неодноразово займали призові місця у змаганнях між ліцеями.
 18. 18. Актовий зал Актовий зал – це місце, де працюють гуртки художньої самодіяльності, проводяться концерти, конкурси, КВК та інші урочисті заходи.За участь в оглядах художньої самодіяльності учні ліцею неодноразово нагороджувались дипломами, грамотами.
 19. 19. Методична робота
 20. 20. Предметні тижні
 21. 21. Робота практичного психолога- забезпечувати адекватний рівень психологічної компетентності всіх учасників освітнього процесу;
 22. 22. Виховання — велика справа:воно вирішує долю людини. В. Бєлінський МИ – ВЕСЕЛІ
 23. 23. Ми патріотичні
 24. 24. МИ - СПОРТИВНІ
 25. 25. МИ - ПРАЦЬОВИТІ
 26. 26. МИ - АКТИВНІ
 27. 27. Ми туристичні
 28. 28. УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ХПЛХП “ЛІЦЕЙСЬКА КРАЇНА” ПРЕЗИДЕНТ РАДНИК РАДНИК РАДНИК РАДНИК ВІЙСЬКОВО- РАДНИК КУЛЬТУРИ І ОСВІТИ ПРАВОПОРЯДКУ ПАТРІОТИЧНОЇ ПОБУТУ СПОРТУ РОБОТИ Центр Центр Центр Центр Центр культмасової військової навчальна дисципліни і Санітарії та та спортивної патріотичноїпросвітницький порядку господарства Роботи діяльності
 29. 29. Активом учнівського самоврядування затверджено КОДЕКС ЗАКОНІВ ЛІЦЕЙСЬКОЇ КРАЇНИ (правові акти учнівського самоврядування) та прийнятий СТАТУТ1. Закон про захист честі та гідності учнів, викладачів і працівників ліцейської країни.2. Закон про права та обов’язки.3. Закон про головні правила ліцею.4. Закон про побутову культуру в ліцеї.5. Закон про прогули та запізнення.6. Закон про чергування в ліцейській країні.
 30. 30. Робота класних керівників ліцею
 31. 31. На ланах областіУчні ХПЛХП вміють добре працювати не тільки на уроці, вонигарно працюють і на ланах області, збираючи врожаї сонячноїосені.
 32. 32. Наші випускники
 33. 33. Ільясова Ламіявипускниця 2006 рокуВибір професії був невипадковим. Отримала роботув банку.Пузанов Миколавипускник 2008 рокупереможець обласного конкурсу "Кращій з професії"Працює за професією і покликом душі. Займаєтьсяадмініструванням компюрних мереж напідприємствах Цюрупинська. Навички, отримані вліцеї, стали у нагоді.
 34. 34. Наша адреса.• Вул. Поповича 3, м. Херсон, 73035• Тел. 312-919, 312-927, 312-796.• E-mail: hplhp@mail.ru
 35. 35. Дякуємо за увагу!

×