Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prezentacja konferencja otwierajaca ukr

206 views

Published on

До вашої уваги, презентація проекту: "Громадський діалог - співпраця органів самоврядування - краща якість адміністративних послуг".

Published in: News & Politics
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Prezentacja konferencja otwierajaca ukr

 1. 1. «Громадянський діалог – співпраця органів самоврядування – вища якість публічних послуг»
 2. 2. Польсько-Канадська Програма Підтримки Демократії • Програма Фонду міжнародної солідарності • Фінансування: уряди Канади та Польщі • Мета програми: підтримка демократичних змін в Україні – підтримка реформи місцевого самоврядування на місцевому та регіональному рівнях
 3. 3. • Бюджет програми на 2014-2016 роки – 5,5 мільйонів канадських доларів (CAD). • У 2015 році в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансування отримали 19 проектів: - 8 заявок за напрямком “незалежні ЗМІ” - 11 заявок за напрямком “місцева демократія” Центр транскордонного співробітницва
 4. 4. Центр Європейської Співпраці Асоціація діє вже 14 років і має великий досвід у реалізації освітніх та розвиваючих проектів у країнах Східного Партнерства. Головні цілі Асоціації: 1. Підтримка розвитку місцевого самоврядування. 2. Заходи на підтримку європейської інтеграції. 3. Популяризація ідеї громадянського суспільства. 4. Популяризація ідеї громадянської участі – активної участі громадян у громадському житті.
 5. 5. Центр Європейської Співпраці Ми досягаємо своїх цілей шляхом видання друкованих матеріалів, підготовки та проведення освітніх програм, організації конференцій, семінарів і навчань, організації інформаційних кампаній, шляхом постійної співпраці зі ЗМІ, громадськими установами, а також шляхом реалізації проектів для розвитку.
 6. 6. Проект: «Громадянський діалог – співпраця органів самоврядування – вища якість публічних послуг». • Головна мета проекту: Розвиток здатності українських органів місцевого самоврядування підвищувати якість послуг, які надаються, шляхом співпраці між органами місцевого самоврядування та залучення жителів до процесу прийняття рішень і до громадського діалогу, що враховує рівне ставлення до обох статей. Виконавці проекту звертають особливу увагу на імплементацію польського досвіду реформи місцевого самоврядування та співпраці громад.
 7. 7. Заходи в рамках проекту: I Навчальний візит у Польщу: спрямований до ключових осіб, відповідальних за реформу самоврядування в Україні (представники центральної влади та місцевого самоврядування, ЗМІ та неурядові експерти) Відвідуючи громадські установи, учасники будуть ознайомлені зі: - створенням правових та інституційних рамок для ефективної реалізації органами місцевого самоврядування публічних завдань - співпрацею ОМС задля кращого надання публічних послуг - історією польських реформ місцевого самоврядування та їх запровадження в окремих сферах - системою адміністративного судочинства, яка гарантує неупереджене дотримання законодавства та баланс між органами публічної влади.
 8. 8. Сесії навчальних семінарів з експертами: Метою 3 сесій навчальних модулів є надання учасникам проекту підтримки, необхідної для налагодження співпраці з метою більш ефективного використання ресурсів та підвищення якості публічних послуг, які надають представлені учасниками органи місцевого самоврядування. Семінари проводитимуть польські експерти, котрі володіють багатим практичним та навчальним досвідом.
 9. 9. Підготовка та реалізація учасниками пілотних проектів співпраці між органами місцевого самоврядування: Проекти будуть розроблятися під наглядом польського експерта, базуючись на знаннях, здобутих під час навчальних модулів та навчального візиту, а також враховуючи можливості, що випливають із прийнятого Закону “Про співробітництво територіальних громад” №1508-VII. Проекти повинні служити для започаткування співпраці громад у сфері надання публічних послуг.
 10. 10. II Навчальний візит: спрямований до групи найбільш активних та ініціативних учасників проекту – 9 осіб Учасники будуть ознайомлені із практикою співпраці польських гмін у різних сферах надання публічних послуг.
 11. 11. Стажування для вдосконалення у Польщі: призначені для 3 найбільш ініціативних учасників Під час 5-денного стажування у Польщі учасники поглиблюватимуть знання та досвід у сфері управління, реалізації публічних послуг. Відповідальні за стажистів та працівники приймаючих установ будуть надавати допомогу у доопрацюванні проектів співпраці громад, які готуються.
 12. 12. Підготовка публікації за результатами проекту: Публікація повинна послужити поширенню добрих практик, підготованих в рамках проекту. Вона буде спрямована до широкого грона українських органів місцевого самоврядування, місцевих лідерів, експертів, осіб, котрі відповідають за прийняття рішень, та науковців.
 13. 13. Конференція, яка завершує проект: Конференція має на меті підсумувати проект, реалізовані заходи, досягнуті цілі та результати. Ця зустріч також служитиме форумом для обміну досвідом.

×