Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Yaprak Hanım İstanbul

1,021 views

Published on

İstanbul'da diplomalı ve sertifikalı yurt dışı deneyimli profesyonel masöz Yaprak Hanım Ataşehir'de kendi yerinde, sizlere klasik özel masaj sunmaktadır, kendisine telinden ulaşabilirsiniz. Keyifli seanslar dileriz.

Bölgesel masajlar : Baş - boyun, ense - omuz - sırt, sırt - bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır.Rahatsızlık tespit edildikten veya doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır. Süre yaklaşık 30 dakikadır.

Thai masajı : Temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masajda çoğunlukla bası ve germe hareketleri yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zeminde yapılmaktadır. Altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketleri uygulanabilen bu masaj bir buçuk saatten dört saate kadar sürebilen bir zaman diliminde yapılıp, masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Tanıtım: https://youtu.be/Y-Ag9q8vaMg
Foto: https://youtu.be/nd8JqXmlBGU
Tavsiye: https://youtu.be/ZHC_lhaNd7c
Masaj ortamı: https://youtu.be/ioPCQoLf_Ug

#masöz #yaprak #istanbul #terapi #terapist

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Yaprak Hanım İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×