Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butik Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Masöz Semra İstanbul

1,811 views

Published on

İstanbul Kadıköy masöz Semra Hanım sizlere klasik özel profesyonel masaj hizmeti sunmaktadır. Anadolu yakası Kadıköy'de hizmet almak isterseniz ilan telinden arayın.

Hayatınız ve eviniz için, bazı şeyleri çok daha kolay bir hale getirecek aksesuarlar satın alın. Örneğin, kapıları ya da konservelerin kapaklarını açmayı çok daha kolay hale getirecek ürünler elde edebilirsiniz. Eğer hayatınızdaki rahatlığı artırabilirseniz, ağrıyı ve gerginliği azaltacak, ruh halinizi iyileştireceksiniz.

Nem ve ısıdan, temel kas dokusu rahatsızlıkları, kasılmışlık ve gerginliği gidermede yararlanılır. Isı kesinlikle gerilmiş kaslarınızı rahatlatarak onların esnemesine ve gevşemesine izin verir. Biz kas dokularımızdan yararlanırken onlar uzar ve kısalır. Stresli olduğunuz zamanlarda kaslar kasılır ve öyle kalır. Bu da onların omurganıza yük bindirmesine sebep olur. Pek çok kişi sıcaklığın kendisini sever. Isı bölgeyi iyileştirmek ve kasları gevşetmek için oraya hızlandırılmış kan dolaşımını getirir. Isı çeşitlerine ısı paketleri, Jakuzi ve sıcak duş da dahildir.

#masöz #semra #istanbul #kadıköy #anadoluyakası #terapist

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Masöz Semra İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×