Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Selen İstanbul

İstanbul bayan masöz Selen Hanım kendi yerinde siz erkek veya kadın müşterilerine profesyonel masaj hizmeti vermektedir. Arayın, randevu alın.

Masaj terapisi eski sanatı büyük faktörler olmaksızın zamanın sınavına dayanamazdı ki bu sağlığınız için mükemmel bir avantajdır! Sizin için neler yapabileceği, en uygun masözün bulunmasının en iyi yolları ve birine onu incitmeden nasıl harika bir masaj terapi sunabileceğiniz ile ilgili çok daha fazla bilgi edinin. Bu yazıya devam etmek sizi kesinlikle çok daha bilgi sahibi edecektir.

Eğer tam vücut masaj terapisi alıyorsanız, daima masaj terapisinden önce duş almayı ya da en azından ayaklarınızı yıkamayı talep edin. Elleriniz ve ayaklarınız gibi bölgelerde mikroorganizmaların yanı sıra büyük miktarda kir de tutunuyor olabilir, ve ayrıca masaj terapi uzmanınızın ek masaj terapisi için ilk olarak bu bölgeleri ovuşturup sonra da uygulamalarını yüzünüzde konumlandırmasını arzu etmezsiniz.

#masöz #selen #istanbul #terapi #terapist #anadoluyakası

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Selen İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

    Be the first to comment

    Login to see the comments

İstanbul bayan masöz Selen Hanım kendi yerinde siz erkek veya kadın müşterilerine profesyonel masaj hizmeti vermektedir. Arayın, randevu alın. Masaj terapisi eski sanatı büyük faktörler olmaksızın zamanın sınavına dayanamazdı ki bu sağlığınız için mükemmel bir avantajdır! Sizin için neler yapabileceği, en uygun masözün bulunmasının en iyi yolları ve birine onu incitmeden nasıl harika bir masaj terapi sunabileceğiniz ile ilgili çok daha fazla bilgi edinin. Bu yazıya devam etmek sizi kesinlikle çok daha bilgi sahibi edecektir. Eğer tam vücut masaj terapisi alıyorsanız, daima masaj terapisinden önce duş almayı ya da en azından ayaklarınızı yıkamayı talep edin. Elleriniz ve ayaklarınız gibi bölgelerde mikroorganizmaların yanı sıra büyük miktarda kir de tutunuyor olabilir, ve ayrıca masaj terapi uzmanınızın ek masaj terapisi için ilk olarak bu bölgeleri ovuşturup sonra da uygulamalarını yüzünüzde konumlandırmasını arzu etmezsiniz. #masöz #selen #istanbul #terapi #terapist #anadoluyakası

Views

Total views

770

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

295

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×