Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Papatya Hanım Masaj Tavsiye

869 views

Published on

Masöz Papatya Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecek. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mükemmel bir masaj terapisinin değerini göz ardı etmeyin. Harika bir masaj terapi, rahatsızlıkları ve kolay gerginliği yok etmek ve ayrıca kaotik yaşam şeklinizle edindiğiniz gücü kazanmak için olağanüstü bir araçtır. Mücadele ettiğiniz sağlıklı yaşam sorunlarınız ne olursa olsun, bir masaj terapisini bir sefer denemeniz gerekir ve bu gerçekten yardımcı olabilir.

Masöz Papatya Hanım:
Tanıtım: https://youtu.be/bhV_pmLV4So
Fotolar: https://youtu.be/hpCrWh3CKmE
İlan: http://bit.ly/2lJsWMx
Yazı: http://bit.ly/2lJFsLR
Sunum: http://bit.ly/2moRNIM


Eğer egzersiz yapmaktan zevk alıyorsanız, egzersiz öncesinde ve sonrasında kas dokularınızı ovmayı denemelisiniz. Egzersiz öncesi kan akışını arttırmak için kas kütlelerinizi ellerinizle dövmeli ve ayrıca egzersiz sonrası toparlanma aşamasını hızlandırmak için kas kütlelerinize masaj terapisi yapmalısınız. Ovuşturma sonrası uzanın.

#masöz #papatya #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Papatya Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×