Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Öykü Ataşehir Anadolu Yakası

7,178 views

Published on

Masöz Öykü İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de masaj hizmeti veriyor. Genç, iletişimi iyi, ilgili bayan masöz arıyorsanız doğru yere geldiniz. Profesyonel hizmet!

Öfkenin daima aniden su yüzüne çıktığı gerçeğini bir kenara koyun, yine de günde 12 saat ve haftanın 7 günü çalışıyorsunuz; karşılığında aldığınız yemek, uykusuzluğun yanında bu şirketin size verdiği az bir miktar para ve objektif olmanız beklentisi.

Eğer şu anda masaj tedavileri alıyorsanız, o zaman birçok şeyin buna dahil olduğunu da biliyorsunuzdur. Bir randevu almanız gereklidir. Masaj terapistinin ofisine ve ofisinden eve ara kullanmak zorunda olursunuz. İşinizden veya diğer aktivitelerden zaman çalarak buna eklemeniz gerekir. Eğer ayda birkaç kere bir masaj terapistine giderseniz, aylık harcamanız yüzlerce doları bulabilir. Bu yıllık hesaplanması zor bir miktar anlamına gelir.

Masajın temel faktörlerini bilin. Masajın yararları hakkında yüzeysel de olsa bilgi sahibi olmanız gerekir. Böylece terapiste tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu, hangi bölgede ağrı çektiğinizi ya da gerginliğinizin kaynağını anlatabilecek durumda olursunuz.

#masöz #öykü #ataşehir #anadoluyakası

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Öykü Ataşehir Anadolu Yakası

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×