Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Nehir Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Nehir Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer daimi masaj terapileri almaya karar verirseniz, uzmanınızla rahat ettiğinizden emin olun. Size masaj terapisi sunan kişi ile ne kadar fazla rahat ederseniz, kesinlikle o kadar daha başarılı şekilde gevşersiniz. Bu hususta gerçekten daha rahat hissedebildiğinizden emin olmak için masaj terapiniz öncesinde uzmanınızla konuşun.

Masözünüzün şarkı seçimlerinizi tanımasına izin verin. Birçok kişi masaj terapileri boyunca rahatlatıcı müziklerle eğlenmekten zevk alırken, yine bazıları almaz. Masaj terapisi sırasında sessiz bir atmosfer tercih ediyorsanız, söyleyin. Aynı şekilde belirli bir tür müziği yada belki de kuş sesleri ve dalga sesleri gibi ortam seslerini isteyebilirsiniz.

Masöz Nehir Hanım:
Tanıtım: http://bit.ly/2mH7ThJ
Fotolar: http://bit.ly/2mH5Fis
Sunum: http://bit.ly/2lNQY9f
Yazı: http://bit.ly/2mH6sQ9
İlan: http://bit.ly/2mH5sLR

#masöz #nehir #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Masöz Nehir Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×