Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butİk Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Masöz Nadya İstanbul

1,115 views

Published on

İstanbul bayan masöz Nadya Hanım otelde veya sizin yerinizde erkek veya kadın müşterilerine profesyonel masaj hizmeti vermektedir. Arayın, randevu alın.

Masaj terapisi boyunca isteyebileceğiniz en son şey müşteriniz konuşmadır. Eğer bir kişi masaj terapisi alırken gevşemek istiyorsa, durmadan konuşan bir kişi bunu zorlaştırabilir. Duymanız gereken tek ses; sessiz ve eğlendirici şarkılardır. Siz yine de bir soru sorulmadan pat diye konuşmaya başlamamalısınız.

Aklınızı mantığınıza oturtun. Bir masaj terapisi almaktan elde edeceğiniz en zor ve aynı zamanda en önemli yönlerinden birisi de zihninizi gevşetmektir. Uzman hazırlanırken, biraz derin nefes egzersizi yapmayı deneyin. Her nefes alışınızda kafanızdaki tüm dırdır ve zor düşünceleri topladığınızı hayal edin. Nefes verişlerde, bunların hepsini kasıtlı olarak ortama üfleyin, hayatınızdan atın. Gevşediğinizi hissedene kadar arttırarak devam edin.

#masöz #nadya #istanbul #terapi #terapist #anadoluyakası

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Nadya İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×