Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Miray Ataköy

4,155 views

Published on

Masöz Miray İstanbul Ataköy kendi yerinde hizmet veriyor. Profesyonel masaj hizmeti için aramanızı bekliyor.

Uygun bir pozisyonda, sırtınızın üstüne düz bir şekilde, elleriniz yanlarınızda olacak şekilde uzanın. Kollarınızı kaldırın ve direk olarak başınızın üzerine doğru indirin, yerde başınızdan uzaklaştırmaya çalışırcasına uzatın. Bütün ağırlığınızı esnetilmiş kollarınıza, omuzlarınıza ve topuklarınıza vererek sırtınızı, belinizi, gövdenizi ve bacaklarınızın üst kısmını yerden kaldırın. Vücudunuzu yukarı doğru kaldırabildiğiniz kadar kaldırın. Birkaç saniye boyunca bu pozisyonda kalın ve sonrasında başladığınız pozisyona geri dönün. Bu egzersizi 5 kere tekrarlayın.

Sabahın erken saatlerinde, geceye göre yaklaşık 1 inç daha uzunsunuzdur. Bunun sebebi de, saatler boyunca yatay bir pozisyonda yattıktan sonra (gece uyuduğunuzda olduğu gibi) sırtınızdaki disklerdeki basıncın azalmasıdır. Birkaç saat ayakta durduktan sonra o boyunuzda kesinlikle bir değişiklik olacaktır. Bu yüzden kendi boyunuzu ölçmek istiyorsanız, sabah erken saatte ölçmenin yanıltıcı olabileceği gerçeğine bağlı olarak boyunuzu gece ölçmeniz ve bunu ana ölçünüz olarak kullanmanız tavsiye edilir. Ayrıca boyunuzu günün aynı saatinde ölçmeye çalışın.

#masöz #miray #ataköy #avrupayakası #istanbul

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Masöz Miray Ataköy

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×