Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Mila İstanbul

Deneyimli uzman masöz Mila Hanım tanıtım videosunu izlemek için doğru yere geldiniz. Kendisi müşterilerine profesyonel masaj hizmeti sunuyor. İlan telinden arayınız.

Yoğurmalar: Bu hareket tıpkı hamur yoğurmaya benzer; omuzlar, kalça ve uykuluk gibi etli bölgeler için uygundur. Gergin kasları esnetip gevşetir; böylece bölgeye taze kan ve besin ulaştırarak kan dolaşımını düzenler, emilmeyen maddelerin atılımına yardımcı olur.

Yoğurmanın derinliği ve hızına bağlı olarak çeşitli ektiler sağlayabilirsiniz: Yavaş ve derin ya da hızlı ve uyarıcı. Hafif yoğurma, deriyi ve üst kas tabakasını; sert yoğurma ise daha derindeki kasları etkiler. Ellerinizin çevreye kaymadan serbestçe hareket edebilmesi için uygun miktarlarda yağ kullanmalısınız.

#masöz #mila #masaj #anadoluyakası #istanbul #kadıköy #terapist

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Mila İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

    Be the first to comment

    Login to see the comments

Deneyimli uzman masöz Mila Hanım tanıtım videosunu izlemek için doğru yere geldiniz. Kendisi müşterilerine profesyonel masaj hizmeti sunuyor. İlan telinden arayınız. Yoğurmalar: Bu hareket tıpkı hamur yoğurmaya benzer; omuzlar, kalça ve uykuluk gibi etli bölgeler için uygundur. Gergin kasları esnetip gevşetir; böylece bölgeye taze kan ve besin ulaştırarak kan dolaşımını düzenler, emilmeyen maddelerin atılımına yardımcı olur. Yoğurmanın derinliği ve hızına bağlı olarak çeşitli ektiler sağlayabilirsiniz: Yavaş ve derin ya da hızlı ve uyarıcı. Hafif yoğurma, deriyi ve üst kas tabakasını; sert yoğurma ise daha derindeki kasları etkiler. Ellerinizin çevreye kaymadan serbestçe hareket edebilmesi için uygun miktarlarda yağ kullanmalısınız. #masöz #mila #masaj #anadoluyakası #istanbul #kadıköy #terapist

Views

Total views

1,404

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

459

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×