Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Eva Hanım Masaj Tavsiye

681 views

Published on

Masöz Eva Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı tabii ki gelecek. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer tam vücut masaj terapisi alıyorsanız, daima masaj terapisinden önce duş almayı ya da en azından ayaklarınızı yıkamayı talep edin. Elleriniz ve ayaklarınız gibi bölgelerde mikroorganizmaların yanı sıra büyük miktarda kir de tutunuyor olabilir, ve ayrıca masaj terapi uzmanınızın ek masaj terapisi için ilk olarak bu bölgeleri ovuşturup sonra da uygulamalarını yüzünüzde konumlandırmasını arzu etmezsiniz.

Egzersizinizin hemen öncesi ve sonrasında vücudunuzun belirli kısımlarınızı kendiniz ovmanız kas dokusu rehabilitasyonu ve ayrıca kan dolaşımı için harikadır. Egzersizden önce, ellerinizle yapacağınız yumruklama hareketleriyle bacaklarınıza kan akışını sağlayın. Egzersizinizi tamamladıktan sonra, kas dokularınızı elinizle ya da sıkı yumruğunuzla içinizden geldiği şekilde ovalayın.

Masöz Eva Hanım:
Tanıtım: https://www.youtube.com/watch?v=iJBV1...
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=NAQAi...
Facebook: https://www.facebook.com/masozeva/
LinkedIn: http://bit.ly/2mXuen8
Slideshare: http://bit.ly/2m6CbZG

#masöz #eva #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Masöz Eva Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×