Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

of

Masöz Efsa Hanım Masaj Tavsiye Slide 1

YouTube videos are no longer supported on SlideShare

View original on YouTube

0

Share

Masöz Efsa Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Efsa Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir masaj terapisi planlarken, gitmenizin çok kolay olduğu bir zaman seçin. Ayrılmak için acele etmemeniz için oraya erkenden varmalısınız. Yeniden planlama yapmanız gerekirse daha fazla kaygı duymamanızı garanti etmek için iptal prosedürlerine dair ilgili onlarla konuşun.
Göz masaj terapisi yapmak, yıpranmış ve ağrıyan gözleri yatıştırabilir. Bu masaj terapinin temel taşı stres ve rahatsızlığı hafifletmek için ısıdan yararlanılmasıdır. Bu masaj terapisine ellerinize birbirleriyle kuvvetlice masaj yaparak başlayın. Elleriniz gerçekten rahat hissedene kadar bunu yapmaya devam edin. Elleriniz ısındığında ve rahatladığında, Her bir gözünüzü, ısı kaybolana kadar elinizle kapatın.

Tanıtım: https://youtu.be/UBRDBv33qzE
Foto: https://youtu.be/8-OM62dKyeo
İlan: http://bit.ly/2na3a5g
Sunum: http://bit.ly/2n9WdkA

#masöz #efsa #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Masöz Efsa Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

Masöz Efsa Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bir masaj terapisi planlarken, gitmenizin çok kolay olduğu bir zaman seçin. Ayrılmak için acele etmemeniz için oraya erkenden varmalısınız. Yeniden planlama yapmanız gerekirse daha fazla kaygı duymamanızı garanti etmek için iptal prosedürlerine dair ilgili onlarla konuşun. Göz masaj terapisi yapmak, yıpranmış ve ağrıyan gözleri yatıştırabilir. Bu masaj terapinin temel taşı stres ve rahatsızlığı hafifletmek için ısıdan yararlanılmasıdır. Bu masaj terapisine ellerinize birbirleriyle kuvvetlice masaj yaparak başlayın. Elleriniz gerçekten rahat hissedene kadar bunu yapmaya devam edin. Elleriniz ısındığında ve rahatladığında, Her bir gözünüzü, ısı kaybolana kadar elinizle kapatın. Tanıtım: https://youtu.be/UBRDBv33qzE Foto: https://youtu.be/8-OM62dKyeo İlan: http://bit.ly/2na3a5g Sunum: http://bit.ly/2n9WdkA #masöz #efsa #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

Views

Total views

719

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

274

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×