Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Efsa Hanım Masaj Tavsiye

655 views

Published on

Masöz Efsa Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir masaj terapisi planlarken, gitmenizin çok kolay olduğu bir zaman seçin. Ayrılmak için acele etmemeniz için oraya erkenden varmalısınız. Yeniden planlama yapmanız gerekirse daha fazla kaygı duymamanızı garanti etmek için iptal prosedürlerine dair ilgili onlarla konuşun.
Göz masaj terapisi yapmak, yıpranmış ve ağrıyan gözleri yatıştırabilir. Bu masaj terapinin temel taşı stres ve rahatsızlığı hafifletmek için ısıdan yararlanılmasıdır. Bu masaj terapisine ellerinize birbirleriyle kuvvetlice masaj yaparak başlayın. Elleriniz gerçekten rahat hissedene kadar bunu yapmaya devam edin. Elleriniz ısındığında ve rahatladığında, Her bir gözünüzü, ısı kaybolana kadar elinizle kapatın.

Tanıtım: https://youtu.be/UBRDBv33qzE
Foto: https://youtu.be/8-OM62dKyeo
İlan: http://bit.ly/2na3a5g
Sunum: http://bit.ly/2n9WdkA

#masöz #efsa #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Efsa Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×