Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Ebru İstanbul

1,666 views

Published on

Masöz Ebru Hanım Avrupa ve Anadolu Yakası İstanbul'da otelde ve sizin yerinizde baylara ve bayanlara klasik özel masaj hizmeti veriyor. Arayın, tanışın.

Masaj öncesi ve sonrası bol miktarda su içiniz! Kasların yumuşaması cildinizin yumuşaklığı ve ovmanın olumlu etkilerinin vücut tarafından kolayca algılanabilmesi için, 48 saat öncesinden su içmeye başlayınız. Masaj sonrası ise, ovulma ile hücrelerden atılan toksinlerin bünyeden tamamıyle atılabilmesi için yine bol miktarda suya ihtiyacı vardır. Böylece hem cildiniz nemli kalır, hem de tam bir arınma sağlanmış olur. Sert noktalar ve ağrılar tamamıyle ortadan kalkar.

Egzersiz öncesi ve sonrası masaj ile terapiden maksimum fayda sağlayınız. Nasıl mı? Spor öncesi yapılan masaj, kan sirkülasyonun artışını sağlar. Kasları dinamik kılar. Spora hazırlar ve hareket sırasında oluşabilecek incinmeler, kas yırtılmaları riski azalır. Egzersize başlamadan, yumruklarla kaslara yapılan müdahale, mükemmel bir tekniktir. Spor sonrası ise, kasları ovarak hem dinlendirebilir hem de hücrelerin kendini yenilemesine yardımcı olabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez ikili masaj ve spor, hayatının kıymetini bilen akıllı insanın yaşam çizgisinde yerini almalıdır.

#masöz #ebru #masaj #istanbul #terapi #terapist #kadın #erkek #anadolu #avrupa

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Ebru İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×