Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Duru Hanım İstanbul Foto Videosu

Bağdat caddesi masöz Duru Hanım fotolarını görmek ister misiniz? O zaman bu videoyu şu an izleyebilir, bilgi veya randevu için kendisini arayabilirsiniz. Keyifli seanslar dileriz.

Klasik Masaj: Susam yağı ile tüm vücuda uygulanan bir masaj tekniği. Vücudun dinlenmesi ve dinamizm kazanması için uygulanıyor.

Lokal Masaj: Bölgesel olarak uygulanan bu masaj, yalnızca sırt ve boyun, bacaklar ya da yüz gibi bölgesel dar alanlara aromatik yağlarla uygulanıyor. Bu bölgelerdeki problemlerde tedavi özelliği de gösteriyor.

#masöz #duru #kadıköy #bağdatcaddesi #masaj #anadoluyakası

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Duru Hanım İstanbul Foto Videosu

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

    Be the first to comment

    Login to see the comments

Bağdat caddesi masöz Duru Hanım fotolarını görmek ister misiniz? O zaman bu videoyu şu an izleyebilir, bilgi veya randevu için kendisini arayabilirsiniz. Keyifli seanslar dileriz. Klasik Masaj: Susam yağı ile tüm vücuda uygulanan bir masaj tekniği. Vücudun dinlenmesi ve dinamizm kazanması için uygulanıyor. Lokal Masaj: Bölgesel olarak uygulanan bu masaj, yalnızca sırt ve boyun, bacaklar ya da yüz gibi bölgesel dar alanlara aromatik yağlarla uygulanıyor. Bu bölgelerdeki problemlerde tedavi özelliği de gösteriyor. #masöz #duru #kadıköy #bağdatcaddesi #masaj #anadoluyakası

Views

Total views

912

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

493

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×