Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butİk Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Masöz Dilşah İstanbul Foto Videosu

1,278 views

Published on

Dilşah Hanım'ın fotolarını burada görmek ister misiniz? Şimdi videoyu izleyin. Bayan masöz Dilşah Hanım hakkında bilgi için ilan telefonundan arayın.

Deprasyonun negatif etkileşimlerinin altında ezildiğinizi mi hissediyorsunuz? Araştırmalar, masaj terapinin, mutluluk hormonu olarak da bilinen serotinin seviyesini arttırdığını ispatlıyor. Serotinin olarak isimlendirilen hormonun, hayatın tadını algılamamızı sağlayan nörokimyasal olduğunu hemen belirtelim.

Mutluluk hormonu yani serotinin oranı azaldıkça, hormonal denge de değişime uğrar. Kendimizi güvende ve rahat hissetmediğimiz zaman serotinin seviyesi düştükçe, mutluluk hissinden de uzaklaşırız.

Bazen uygulanan bir diyet bile, bu hormonun oranını düşürür. Örneğin kış günü soğuk bir odada kalmak da benzeri bir his yaratılabilir. Yalnızlık hissi de mutsuzluk yaratabilir. İşte böyle zamanlarda, masaj terapi, bu seviyeyi artırmaya yardımcı olacak, doğru çözümdür.

Tanıtım: https://youtu.be/zhoL-FlogjI

#masöz #dilşah #istanbul #kadıköy #terapist #foto #video #bağdatcaddesi

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Dilşah İstanbul Foto Videosu

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×