Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butİk Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Masöz Deniz İstanbul

1,337 views

Published on

Masöz Deniz Hanım Avrupa ve Anadolu Yakası İstanbul'da kendi yerinde baylara ve bayanlara klasik özel masaj hizmetleri veriyor. Arayın, tanışın, teşekkürler.

Derin hücre masajı yaparken, dirseklerinizi de kullanabilirsiniz. Bu teknik, kişiye ilk kez uygulanması sırasında, yadırgama hissi yaratsa da, alışınca ve faydalarını yaşadıkça, benimseme artacaktır. Gevşeyen adeleler, masaj sonrası vücudunuzda bir ferahlama hissi bırakır. Sert noktaları yumuşatmakta çok etkilidir. Ancak, gevşeme olmuyorsa, zorlamak yanlış olur.

Sağlık için yapılan masaj terapi ile alkollü içecekleri yan yana koymak mümkün değildir. Masaj öncesi ve sonrası içilebilecek tek içecek 'su' dur. Vücut, ovulma ile hücrelerden açığa çıkan zehirli maddeleri, su ile atar ve vücut temizlenir. Alkollü içecekler, masaj öncesi sağlığınızı tehdit eder. Sizi strese sokar ve hissiyatı azaltır. Farkındalığınızı düşürür. Kesinlikle kullanmayınız!

#masöz #deniz #masaj #istanbul #terapi #terapist #kadın #erkek #anadolu #avrupa

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Deniz İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×