Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

0

Share

Masöz Demet İstanbul

Masöz Demet Nişantaşı Avrupa Yakası İstanbul'da erkek ve kadın müşterilere klasik ve özel masaj türleri yapmaktadır, hizmet almak için arayın, tanışın.

Bir masaj koltuğu biçim olarak basitçe herhangi diğer deri ya da tahta koltuklar gibidir. Bu koltuklar vücudunuza baştan ayağa masaj yapar. Tıpkı bir masöz gibi bir masaj koltuğu da Shiatsu ve İsveç masajları gibi değişik yöntemler uygulayabilir. Masaj koltuğunun parçaları elerle uygulanacak hareketlerin yerini alır. Bir masaj koltuğunun kalbi, onun motorudur. Bu yüzden bir masaj koltuğu satın alırken motorunun iyi kalitede ve garantili olduğundan emin olun.

Öyle ya da böyle, bir kişi diğerinin favori masaj çeşidini öğrenmelidir. Sadece çok sayıda yöntem ve yağ olduğu için değil ama bu kültürel de olabilir. Hawaii’deki Lomi Lomi masajının, Samoan, Shiatsu, Thai ve belki de Çin masajlarının sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. Eğer hiçbiri değilse, o zaman, bu arada İsveç’te klasik bir masaj olarak bilinen, İsveç masajını deneyin.

#masöz #demet #istanbul #avrupayakası #terapist

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Demet İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

    Be the first to comment

    Login to see the comments

Masöz Demet Nişantaşı Avrupa Yakası İstanbul'da erkek ve kadın müşterilere klasik ve özel masaj türleri yapmaktadır, hizmet almak için arayın, tanışın. Bir masaj koltuğu biçim olarak basitçe herhangi diğer deri ya da tahta koltuklar gibidir. Bu koltuklar vücudunuza baştan ayağa masaj yapar. Tıpkı bir masöz gibi bir masaj koltuğu da Shiatsu ve İsveç masajları gibi değişik yöntemler uygulayabilir. Masaj koltuğunun parçaları elerle uygulanacak hareketlerin yerini alır. Bir masaj koltuğunun kalbi, onun motorudur. Bu yüzden bir masaj koltuğu satın alırken motorunun iyi kalitede ve garantili olduğundan emin olun. Öyle ya da böyle, bir kişi diğerinin favori masaj çeşidini öğrenmelidir. Sadece çok sayıda yöntem ve yağ olduğu için değil ama bu kültürel de olabilir. Hawaii’deki Lomi Lomi masajının, Samoan, Shiatsu, Thai ve belki de Çin masajlarının sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. Eğer hiçbiri değilse, o zaman, bu arada İsveç’te klasik bir masaj olarak bilinen, İsveç masajını deneyin. #masöz #demet #istanbul #avrupayakası #terapist

Views

Total views

2,267

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

1,594

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×