Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Demet İstanbul

1,871 views

Published on

İstanbul'da masöz Demet Hanım klasik veya özel masaj hizmetlerini sunmaktadır. Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde. Hizmet almak ister misiniz? İlan telinden arayın.

Eğer ısrarla geçmeyen bir kas rahatsızlığınız varsa, bir yanınızdaki bel kasınızın aşırı kullanıma bağlı olarak incinmiş olması mümkündür. Bu durum, işiniz ya da günlük aktiviteleriniz sürekli olarak o kasın kullanımını gerektiriyorsa ortaya çıkabilir. Örneğin eğer masa başı bir işiniz varsa ve sık sık aynı tarafınıza yaslanıyorsanız, belinizin bir tarafı incinmiş olabilir. Aşırı kullanımdan kaynaklı sakatlıkların iyileşmesi için günlük alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Çalışma şeklinizde bir değişiklik yapmanız bu sorunun çözümü olabilir.

Terapistinize geri bildirim sağlamak SİZİN sorumluluğunuzdur. Eğer ona uygulamayı çok fazla ağır ya da aşırı hafif bir şekilde yaptığını söylemezseniz bu bir sorununuz olmadığı anlamına gelir. Terapistinize kendinizle ilgili bilgi vermeye devam etmelisiniz çünkü herkes farklıdır ve vücudun her bir parçası acıya farklı şekilde tölerans gösterir.

#masöz #demet #istanbul #terapist #beylikdüzü #avrupa

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Masöz Demet İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×