Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Ceyda İstanbul

1,158 views

Published on

İstanbul bayan masöz Ceyda Hanım kendi yerinde siz erkek veya kadın müşterilerine profesyonel masaj hizmeti vermektedir. Arayın, randevu alın.

Eğer egzersiz yapmaktan zevk alıyorsanız, egzersiz öncesinde ve sonrasında kas dokularınızı ovmayı denemelisiniz. Egzersiz öncesi kan akışını arttırmak için kas kütlelerinizi ellerinizle dövmeli ve ayrıca egzersiz sonrası toparlanma aşamasını hızlandırmak için kas kütlelerinize masaj terapisi yapmalısınız. Ovuşturma sonrası uzanın.

Eğer amacınız masaj terapi alıcısını yatıştırmak ise, yavaş hareket eden faaliyetlerden yararlanın. Eğer elinizin yerlerini çok hızlı değiştirirseniz ya da normal olarak sırta vurursanız, kesinlikle rahatlatıcı bir ortam oluşturmazsınız. Aksine sakin olmaya konsantre olun. Hem hızınızı düşürün hem kasıtlı olarak yavaş yavaş yer değiştirin. Biraz daha hızlanmak veya yavaşlamak için masaj terapi alıcısından ipuçları almak için bekleyin.

#masöz #ceyda #istanbul #terapi #terapist #avrupayakası

Published in: Healthcare
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Ceyda İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×