Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butİk Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Masöz Berna Hanım Masaj Tavsiye

1,157 views

Published on

Masöz Berna Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı ilerde tabii ki gelecektir. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlk kez masaj yaptıracaksanız, İsveç Masajı ile başlangıç veriniz. Derin hücrelere ulaşacak ovma yöntemi, masaj terapi ile daha ilk buluşmanızda, bedeninizde hafifleme yaratacak, mutluluk seviyenizi maksimuma çıkaracaktır.

Sabah uyandığınızda ve gece uykuya dalmadan önce yapılan masaj, yaşantınızı çok daha olumlu etkileyecektir. Güne başlarken enerji yükleyecek, uyumadan hemen önce ise, sakinleştirerek, sizi rahat bir gece uykusuna hazırlayacaktır. Masajdan iyi sonuç almak için, baş parmaklarla bastırarak stresi atabilir, hatta dirseklerinizi de kullanabilirsiniz. Unutmayınız ki, gece uykusunu almanız, yeni başlayacak günü mutlu ve başarılı olarak tamamlamanız açısından anahtar niteliğindedir.

Tanıtım: https://youtu.be/Lpb7Y7PErvo
Foto: https://youtu.be/XAZQnPlJTyQ

#masöz #berna #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel #ataşehir

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Berna Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×