Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İstanbul Masöz Bahar Anadolu Yakası

2,766 views

Published on

stanbul masöz Bahar Hanım kendi yerinde klasik özel masaj hizmetlerini size sunmaktadır. Anadolu Yakası'nda masaj hizmeti almak isterseniz telinden arayınız.

Nem ve ısıdan, temel kas dokusu rahatsızlıkları, kasılmışlık ve gerginliği gidermede yararlanılır. Isı kesinlikle gerilmiş kaslarınızı rahatlatarak onların esnemesine ve gevşemesine izin verir. Biz kas dokularımızdan yararlanırken onlar uzar ve kısalır. Stresli olduğunuz zamanlarda kaslar kasılır ve öyle kalır. Bu da onların omurganıza yük bindirmesine sebep olur. Pek çok kişi sıcaklığın kendisini sever. Isı bölgeyi iyileştirmek ve kasları gevşetmek için oraya hızlandırılmış kan dolaşımını getirir. Isı çeşitlerine ısı paketleri, Jakuzi ve sıcak duş da dahildir.

Bir masaj terapisi sırasında olabilecek bölünmeleri azaltmaya çalışın ki hem siz hem de masaj uzmanı zamanı verimli olarak kullanabilsin. Seanstan önce lavaboya gitmeyi ve telefonuzu sessiz moda almayı ya da onu tamamen kapatmayı unutmayın.

Doğal ürünleri kullanın: Bunu anlamayabilirsiniz ama güçlü şampuanlar ve renklendirme araçları saçınıza çok fazla zarar verebilir. Dulavrat otu, Hint altın çileği vb. bitkilerden elde edilen doğal özlerden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Bu doğal bitkiler saç köklerinizi güçlendirirken saç gelişimine de yardımcı olur. Bunlar saç uzaması için gerek duyulan şey olan kan dolaşımının saç derinizde hızlanmasına yardımcı olur.

#istanbul #masöz #bahar #anadoluyakası #terapist

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

İstanbul Masöz Bahar Anadolu Yakası

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×