Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Aylin İstanbul

2,838 views

Published on

İstanbul uzman masöz Aylin Hanım Bakırköy'de kendi yerinde, erkek ve kadın müşterilere Avrupa Yakası'nda sıradan olmayan profesyonel hizmet etmektedir.

Kahveyi selülit için bir çözüm haline getiren şey nedir? Uzmanlar, kafein maddesinin pek çok selülit tedavisi için kullanılan önemli bir içeriğe sahip olduğunu belirtmektedirler. Kafein, kılcal damarları sınırlayarak cilt görünümünü sıkılaştırır. Etkilenen bölgelerde kahve kullamanın en kolay yolu bir kahve peelinginden geçer. Gerçekten de özel bir kahve çeşidine ihtiyacınız yoktur, toz kahve işinizi görecektir.

Nazik bir masaj terapisinden yararlanın. Bir banyodan sonra çocuğunuzun cildini bir losyon yardımıyla hassas bir biçimde ovmak, güvenli nemlenmeyi ve çocuğunuzun cildinin pürüzsüz kalmasını sağlar. Tekrar etmek gerekirse, lavanta son derece sakinleştirici bir aromaya sahiptir ve çocuğunuzu sakinleştirme ve onu uykuya hazırlama aşamasında yardımcı olabilir. Bu ayrıca sizin gerginliğinizi de giderebilir.

#masöz #aylin #istanbul #avrupa #yakası

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Masöz Aylin İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×