Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İstanbul Masöz Asmin

İstanbul SPA deneyimli bayan masöz Asmin Hanım size masaj servisleri sunuyor. İletişim için ilanında bulunan telinden arayınız, randevu alınız, teşekkür.

Anadolu yakası masöz için doğru adrestesiniz.

Masaj yapmaya niyetlendiniz ve bu yolda adım adım ilerlemektesiniz. Simdi, iyi bir terapist olabildiğinizi düşünün. Çok değil, bir kaç ay sürecek eğitimle, bu işi çalışma izniniz elinizde yapmayı sürdürebilirsiniz. Ne dersiniz?

Serbest olarak çalışmayı tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken, bir masaj masası almak ve müşterilerinize konforlu bir oda sunabilmektir. Karar verdiğinizde, günümüzün popüler meslekleri arasına hızla katılan masaj terapi, artık yaşantınızın önemli bir parçası halini alacaktır.

#masöz #asmin #ataşehir #istanbul #terapist #anadoluyakası #masajterapi

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

İstanbul Masöz Asmin

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

    Be the first to comment

    Login to see the comments

İstanbul SPA deneyimli bayan masöz Asmin Hanım size masaj servisleri sunuyor. İletişim için ilanında bulunan telinden arayınız, randevu alınız, teşekkür. Anadolu yakası masöz için doğru adrestesiniz. Masaj yapmaya niyetlendiniz ve bu yolda adım adım ilerlemektesiniz. Simdi, iyi bir terapist olabildiğinizi düşünün. Çok değil, bir kaç ay sürecek eğitimle, bu işi çalışma izniniz elinizde yapmayı sürdürebilirsiniz. Ne dersiniz? Serbest olarak çalışmayı tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken, bir masaj masası almak ve müşterilerinize konforlu bir oda sunabilmektir. Karar verdiğinizde, günümüzün popüler meslekleri arasına hızla katılan masaj terapi, artık yaşantınızın önemli bir parçası halini alacaktır. #masöz #asmin #ataşehir #istanbul #terapist #anadoluyakası #masajterapi

Views

Total views

1,242

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

586

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×