Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İstanbul Ataşehir Masöz Aslı

2,418 views

Published on

Ataşehir Anadolu Yakası masaj hizmeti için Masöz Aslı size hizmet veriyor.

Mümkün olduğunca bol su tüketin. Gelin adayları için vücutlarını susuz bırakmamak son derece önemlidir. Günde en az 8-10 litre su için. Su içmek hem vücudunuzdaki zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur, hem de cildinizi nemlendirir. Su, cildiniz için son derece faydalıdır. Günde 10-12 bardak su tüketmek sindirim sisteminize de yardımcı olacaktır.

Yemeği tercih ettiğiniz yiyeceklerin enerji tüketen veya enerji veren bir etkisi vardır. Hangi tür yiyecekleri tercih ediyorsunuz? Bu konu son derece geniştir ve üzerine konuşulacak çok fazla şey vardır, kısaca - mümkün olduğunca sağlıklı yiyecekler seçin. Beyaz unlu ürünler yerine saf buğday ürünlerini, esmer pirinç gibi saf tahılları, kesinlikle şekersiz ürünleri (şeker gerçekten de enerji tüketir), daha fazla sebze ve meyve, daha fazla fasulye ve mercimek, ek olarak et, balık ve beyaz et tüketin. Abur cuburdan kaçının. Diyet programınızı kademeli olarak değiştirdiğinizde zayıflamaya başlayacaksınız. Kendinize son derece pahalı bir yarış atı gibi görün.

#ataşehir #istanbul #masöz #aslı

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

İstanbul Ataşehir Masöz Aslı

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×