Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butik Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

İstanbul Masöz Alara Hanım

2,737 views

Published on

Kadıköy masöz Alara Hanım Bağdat Caddesi Anadolu Yakası'nda sizlere klasik özel masaj hizmeti sunuyor. Eğer ilgili ve saygılı profesyonel hizmet isterseniz telefonundan arayabilirsiniz. Keyifli seans dileriz.

Temel olarak ağrıları dindirme ve ödem nedeniyle oluşan şişliklerin giderilmesini sağlamak amacıyla yapılır. Ancak yaralanmalar ve kazalar sonucu oluşan burkulmaların iyileşmesinde, kasların gevşemesinde de masaj yöntemi uygulanır.

Çeşitli aktiviteler öncesinde uygulanan masaj kan dolaşımına etki edeceği için kasların hafif şekilde ısınmasında ve hızlı çalışması konusunda da faydalı olabilmektedir.

Yorgunluğun giderilmesi, stresin azaltılması, hareketsizlik nedeniyle oluşmuş kemik ve kas hastalıklarının tedavileri, çeşitli felçlerin tedavileri, eklemlerde görülen hastalıklar, cilt üzerinde görülen sorunlardan selülit, omurga ağrıları, bel ve sırt ağrılarının giderilmesinde etkilidir.

Tanıtım: https://youtu.be/irUyINCkOtY
Foto: https://youtu.be/ftmDKRPQDb0
Foto: https://youtu.be/xyOXebGdo1k

#masöz #alara #kadıköy #istanbul #bağdatcaddesi

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

İstanbul Masöz Alara Hanım

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×