Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İstanbul Masöz Alara

3,708 views

Published on

İstanbul masöz Alara Hanım Bağdat Caddesi Anadolu Yakası'nda kendi yerinde masaj hizmeti sunmaktadır. Eğer ilgili ve seviyeli profesyonel hizmet isterseniz arayın, tanışın.

Her çeşit lekelenmelerden ve renk kaybından kurtulmak için, ceviz ağacı çubuğuyla dişlerinize dikkatlice masaj yapın. Ceviz ağacı çubuğu kesinlikle tütün ürünlerinden ve belirli içeceklerden kaynaklanan lekeleri ve renk bozulmalarını giderecektir. Zaman geçtikçe ve lekelenmeler ve renk bozulmaları giderildikçe dişleriniz daha beyaz bir hale gelecektir.

Nazik bir masaj terapisinden yararlanın. Bir banyodan sonra çocuğunuzun cildini bir losyon yardımıyla hassas bir biçimde ovmak, güvenli nemlenmeyi ve çocuğunuzun cildinin pürüzsüz kalmasını sağlar. Tekrar etmek gerekirse, lavanta son derece sakinleştirici bir aromaya sahiptir ve çocuğunuzu sakinleştirme ve onu uykuya hazırlama aşamasında yardımcı olabilir. Bu ayrıca sizin gerginliğinizi de giderebilir.

#masöz #alara #istanbul #bağdatcaddesi #terapist

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

İstanbul Masöz Alara

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×