Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İstanbul Masaj Söyleşi İkinci Kısım

İstanbul masaj hizmetleri söyleşi serimizden bir başka video burada. Profesyonel masaj ile ilgili bilgi ve fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Güzel bir seans dileriz.

Baş masajını yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Kişinin boynunda ve omurlarında deformasyon veya boyun fıtığının olmaması gerekiyor. Baş ve yüz masajının bir tehlikesi yoktur, fakat boyun fıtığı olan kişilerde ağrılı masaj yapıldığında fıtığını patlatabilir.

Masaj noktaları dediğimiz noktalar vardır. Bu noktaları uyaracak masaj sistemi hücreleri uyararak canlandırdığı göz önüne alınırsa sonuç belli olur. Bu masaj türüne nokta masajı denmektedir.

Masaj yaparken, rahatsızlığın türüne göre yağ kullanıyor musunuz?

Evet rahatsızlığın türüne göre masaj yağı kullanıyoruz. Kas spazmları için kullanılan yağ farklıdır, vücut ve baş ağrıları için kullanılan yağ farklıdır. Örneğin papatya yağı, bel ve boyun ağrıları için kullanılır. Daha değişik rahatsızlıklar içinde kupalar, tensler ve mineral taşlar (taş terapisi ) gibi uygulamalar yapılmaktadır.

Aroma yağlar kullanılırken nelere dikkat edilmeli? Kullanılan yağların kişinin vücudunda alerjik etki yaratma olasılığı var mı?

Yağın alındığı ve yapıldığı yerin bilinmesi gerekir. Mazotu da incelterek ve içerisine çeşitli esanslar katarak, aroma terapi yağları olarak satıyorlar. Bunlar bir süre sonra “cilt hastalıklarına” sebep oluyor. Biz “aroma terapi derneğinin” tavsiye ettiği yağları kullanıyoruz.

Kalitesiz yağlar kullanılırsa alerjik etkinin yanında, daha ciddi olarak cilt hastalığı yaratabilir. Bu tip durumlarla karşılaşan insanların, acil olarak bir cilt doktoruna gitmeleri gerekir. Bu konuda çok fazla piyasada dolaşan sahte yağlar var. Kişi yağ almadan önce araştırma yapması gerekir.

Yağ alırken yağın nerede yapıldığı, hangi bitkilerin ve yağların kullanıldığı, yapan firmanın izin belgesinin numarası, adres ve telefon bilgileri, markasının ne olduğu gibi, çok önemli olan bu bilgileri göz önünde bulundurmaları gerekir.

Hangi masaj aletlerini kullanıyorsunuz? Bu aletlerin kullanım süresi nedir?

Masaj vibrasyon aletidir. Bunların kullanım süresi on dakikayı geçmez. Bunun dışında kullanılan kupalar ve tens’lerde spazmları açarak kan dolaşımının hızlanmasını sağlarlar.

Hizmet için İstanbul profesyonel masöz veya masör tercih etmenizi öneririz!

Butik Masaj güncel adresleri burada bulabilirsiniz:
butik masaj youtube: http://bit.ly/2okxxsN
butik masaj twitter: http://bit.ly/2okFO00
butik masaj facebook: http://bit.ly/2okN8sA
butik masaj google+: http://bit.ly/2nprm2i
butik masaj linkedin: http://bit.ly/2nprnmS
butik masaj web sitesi: http://bit.ly/2oJuK9p

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

İstanbul Masaj Söyleşi İkinci Kısım

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

    Be the first to comment

    Login to see the comments

İstanbul masaj hizmetleri söyleşi serimizden bir başka video burada. Profesyonel masaj ile ilgili bilgi ve fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Güzel bir seans dileriz. Baş masajını yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor? Kişinin boynunda ve omurlarında deformasyon veya boyun fıtığının olmaması gerekiyor. Baş ve yüz masajının bir tehlikesi yoktur, fakat boyun fıtığı olan kişilerde ağrılı masaj yapıldığında fıtığını patlatabilir. Masaj noktaları dediğimiz noktalar vardır. Bu noktaları uyaracak masaj sistemi hücreleri uyararak canlandırdığı göz önüne alınırsa sonuç belli olur. Bu masaj türüne nokta masajı denmektedir. Masaj yaparken, rahatsızlığın türüne göre yağ kullanıyor musunuz? Evet rahatsızlığın türüne göre masaj yağı kullanıyoruz. Kas spazmları için kullanılan yağ farklıdır, vücut ve baş ağrıları için kullanılan yağ farklıdır. Örneğin papatya yağı, bel ve boyun ağrıları için kullanılır. Daha değişik rahatsızlıklar içinde kupalar, tensler ve mineral taşlar (taş terapisi ) gibi uygulamalar yapılmaktadır. Aroma yağlar kullanılırken nelere dikkat edilmeli? Kullanılan yağların kişinin vücudunda alerjik etki yaratma olasılığı var mı? Yağın alındığı ve yapıldığı yerin bilinmesi gerekir. Mazotu da incelterek ve içerisine çeşitli esanslar katarak, aroma terapi yağları olarak satıyorlar. Bunlar bir süre sonra “cilt hastalıklarına” sebep oluyor. Biz “aroma terapi derneğinin” tavsiye ettiği yağları kullanıyoruz. Kalitesiz yağlar kullanılırsa alerjik etkinin yanında, daha ciddi olarak cilt hastalığı yaratabilir. Bu tip durumlarla karşılaşan insanların, acil olarak bir cilt doktoruna gitmeleri gerekir. Bu konuda çok fazla piyasada dolaşan sahte yağlar var. Kişi yağ almadan önce araştırma yapması gerekir. Yağ alırken yağın nerede yapıldığı, hangi bitkilerin ve yağların kullanıldığı, yapan firmanın izin belgesinin numarası, adres ve telefon bilgileri, markasının ne olduğu gibi, çok önemli olan bu bilgileri göz önünde bulundurmaları gerekir. Hangi masaj aletlerini kullanıyorsunuz? Bu aletlerin kullanım süresi nedir? Masaj vibrasyon aletidir. Bunların kullanım süresi on dakikayı geçmez. Bunun dışında kullanılan kupalar ve tens’lerde spazmları açarak kan dolaşımının hızlanmasını sağlarlar. Hizmet için İstanbul profesyonel masöz veya masör tercih etmenizi öneririz! Butik Masaj güncel adresleri burada bulabilirsiniz: butik masaj youtube: http://bit.ly/2okxxsN butik masaj twitter: http://bit.ly/2okFO00 butik masaj facebook: http://bit.ly/2okN8sA butik masaj google+: http://bit.ly/2nprm2i butik masaj linkedin: http://bit.ly/2nprnmS butik masaj web sitesi: http://bit.ly/2oJuK9p

Views

Total views

930

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

277

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×