Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
İstanbul Butik Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Ataşehir Masözler Butik Masaj

3,578 views

Published on

İstanbul ilinde Ataşehir popüler bölgelerden biridir ve birçok bayan masöz bulunmaktadır. Bu videoda mini liste olarak 4 Ataşehir masöz bayanın videosu size sunuyoruz. İlk tercihiniz hangisi?

masöz papatya : https://youtu.be/bhV_pmLV4So
masöz nehir : https://youtu.be/HFzlNEmCwTQ
masöz aslı : https://youtu.be/SiPKQhaHQWg
masöz öykü: https://youtu.be/sf8cMUHUKaI

Kendi kendinize masaj yapmak için tenis toplarından da yararlanabilirsiniz. Bir çorabın ya da bir parça filenin içine iki tane tenis topunu koyun. Sonra da yere ya da yatağa uzanın. Eğer gerçekten de daha fazla basınç uygulaması istiyorsanız yerde yatın ama bununla birlikte bazı kişiler çok hassas oldukları için daha sonra yatağa yatarak tenis topunun uyguladığı basıncı azaltmak isterler. Tenis topunu son omurga kemiğinizin altına yerleştirin. Tenis topları omurga kemiğinizin her iki yanına yerleştirilmelidir. Topları o şekilde birkaç dakika boyunca gezdirin. Ağrının ve kasılmışlık durumunun gerçekten de ortadan kalkmaya başladığını hissetmelisiniz. Bunu kafatasınızın tabanında bulunan ve artkafa çıkıntısı da denilen omurganızın en son noktasına ulaşana kadar sürdürün.

#masözler #ataşehir #istanbul #anadolu #yakası

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Ataşehir Masözler Butik Masaj

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×