ПРОЕКТ 10

2,203 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,203
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
370
Actions
Shares
0
Downloads
7
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

ПРОЕКТ 10

 1. 1. ІІ (районна) Інтернет–конференція Конкурс проектів «Взаємодія педагогів та фахових спеціалістів ДНЗ з батьками» Проект “Щедра осінь” (з дітьми другої молодшої групи) Підготувала Вихователь, спеціаліст ІІ категорії Казмірчук Л.О.
 2. 2. Опис проекту Тип проекту: пізнавально-ігровий. Тривалість: вересень-жовтень Учасники проекту: діти, вихователі, батьки, музичний керівник
 3. 3. Актуальність проблеми Діти молодшого дошкільного віку починають знайомитися з такими поняттями як “овочі” і “ фрукти”. Для багатьох дітей ці поняття невід'ємні , їм дуже важко класифікувати дані предмети за місцем їх проростання. В той же час діти повинні розуміти, що овочі і фрукти дуже корисні для здоров'я, тому що в них багато вітамінів, які дозволяють їм краще рости і розвиватися. Щоб допомогти дітям класифікувати овочі і фрукти, познайомити із властивостями і місцем їх вирощування, був вибраний метод проектів. Діти знайомляться з такими властивостями: колір, форма, величина, користь для людини, смак, місце вирощування, вчаться складати описові розповіді про той чи інший овоч або фрукт. Вміння дітей класифікувати, порівнювати, узагальнювати сприяє розумовому розвитку дітей.
 4. 4. МЕТА ПРОЕКТУ Уточнити, розширити, закріпити знання дітей про овочі і фрукти, про їх користь для здоров'я людини, про місце їх вирощування. Створити умови для розвитку пізнавальних і творчих здібностей дітей
 5. 5. Задачі проекту 1. Навчати дітей розрізняти, називати, класифікувати овочі і фрукти за участю різних аналізаторів. 2. Вчити описувати овочі і фрукти, робити прості умовиводи. 3. Формувати інтерес до усної народної творчості (загадки, казки, прислів'я, приказки). 4. Збагачувати і розвивати активний словник дітей, зв'язне мовлення, дрібну моторику рук. 5.Залучати батьків до сумісної творчості з дітьми.
 6. 6. Види діяльності 1.Ігрова діяльність. 2.Спостереження. 3.Читання художньої літератури 4.Продуктивна діяльність. 5. Музично-ритмічна діяльність. 6.Сумісна творча діяльність батьків і дітей
 7. 7. Очікуваний результат - знати і називати овочі і фрукти; -володіти узагальнюючим поняттям; -визначати на дотик, на смак, впізнавати за описом; -знаходити схожість і різницю за декількома ознаками; -знати як ростуть, де ростуть, корисні властивості, час збирання врожаю, які страви з них можна приготувати; -разом з батьками знаходити оригінальні рішення у створенні поробок з овочів і фруктів, природного матеріалу.
 8. 8. Етапи проекту підготовчий основний заключний
 9. 9. Розробка плану роботи з батьками Вивчення літератури за даною темою Підбір ілюстративного матеріалу Розробка плану роботи з дітьми Підбір художньої літератури Підготовчий етап Оформлення батьківського куточка
 10. 10. Основний етап Робота з дітьми Робота з батьками
 11. 11. Форми роботи з дітьми 1. Заняття “Щедра осінь” (фрукти) 2.Заняття “Що нам осінь принесла” (овочі) 3. Малювання “Яблука на тарілці” 4. Малювання “Помідори “ 5. Ліплення “Смачні сливи” 6. Аплікація “Яблука і сливи” 7.Дидактична гра “Чарівна торбинка” (овочі , фрукти) , “Впізнай за смаком”, “В саду чи на вгороді” 8.Бесіда “Овочі, ягоди, фрукти-корисні прдукти”; “Наші друзівітамини” 9.Відгадування загадок про овочі і фрукти. 10. Читанна казки “Ріпка”, віршів. 11. Фізкультурне заняття “Збір врожаю” 12 Музична розвага “Свято Осені”
 12. 12. Робота з батьками * Консультація “Харчування дітей дошкільного віку”; “Овочі і фрукти – вітамінні продукти” * Папка-пересувка “Вітамінний калейдоскоп” *Анкетування “Здоровий спосіб життя” *Добірка ілюстрацій і картинок на тему “Овочі”, “Фрукти”. *Виставка сумісної творчості дітей і батьків “Чарівні перетворення”(поробки з овочів і фруктів, природного матеріалу)
 13. 13. Заключний етап Музична розвага “Свято осені”
 14. 14. Конкурс поробок «Чудові перетворення»
 15. 15. Дякуємо за увагу !

×