Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Porada #4: Szkoła rodzenia
// Strona 2
MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów
ubezpieczeniowych”
Porada #4: Szkoła rodz...
MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
What to Upload to SlideShare
Next

1

Share

Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenie na życie? Porada #4: Szkoła rodzenia

Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1K1ytbD

Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia przez agentów i brokerów stanowi często wyzwanie z wielu powodów. Brak budżetów do testowania działań marketingowych, brak czasu na testy, czy też brak rzetelnych źródeł informacji powodują że często agenci pozostają przy tych samych, wypróbowanych metodach pozyskiwania nowych klientów. Jednak z czasem źródła zdobywania klientów wysychają a sprawdzone sposoby zawodzą.
Brak mierzenia efektywności poszczególnych kanałów zdobywania nowych leadów powoduje w końcu brak możliwości porównywania wyników. To z kolei uniemożliwia obliczanie ROI (zwrot z inwestycji) działań marketingowych.

Tym razem przedstawiam czwartą poradę będącą częścią całego tekstu "Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych". W tej części "Klienci na ubezpieczenie na życie. Szkoła rodzenia." staram się znaleźć odpowiedź na pytanie kiedy jest najlepszy moment na sprzedaż ubezpieczeń na życie. Lub inaczej - wśród jakich grup społecznych lub grup zainteresowania szukać potencjalnych leadów kontaktowych, które agent może przekonwertować do klientów na ubezpieczenie na życie. Jedną ze strategii, jest szukanie takich momentów w życiu potencjalnych klientów, w których są oni bardziej gotowi lub chętni na zakup ubezpieczenia na życie.

Porada #4: Szkoła rodzenia

Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia w teorii i praktyce

Dzieląc się wiedzą i pomysłami, pomagam agentom, brokerom i multiagencjom ubezpieczeniowym w znalezieniu inspiracji i odpowiedzi na pytanie:

„Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenia?”

Życzę miłej lektury i wielu nowych zadowolonych klientów
Pozdrawiam serdecznie
Marcin Kowalik

Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych”

Porada #4: Szkoła rodzenia

Typ porady: Pozyskiwanie leadów na ubezpieczenia na życie, inwestycje, lokaty, pakiety medyczne

Wielu młodych rodziców decyduje się na ubezpieczenie na życie siebie i partnera tuż przed lub tuż po przyjściu na świat ich dziecka. Skontaktuj się z pobliską szkołą rodzenia i zaproponuj współpracę, w ramach której jej klienci mogliby poznać Ciebie i zalety oferowanego produktu ubezpieczeniowego.

Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1K1ytbD

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenie na życie? Porada #4: Szkoła rodzenia

  1. 1. MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO Porada #4: Szkoła rodzenia
  2. 2. // Strona 2 MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
  3. 3. Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych” Porada #4: Szkoła rodzenia Typ porady: Pozyskiwanie leadów na ubezpieczenia na życie, inwestycje, lokaty, pakiety medyczne Wielu młodych rodziców decyduje się na ubezpieczenie na życie siebie i partnera tuż przed lub tuż po przyjściu na świat ich dziecka. Skontaktuj się z pobliską szkołą rodzenia i zaproponuj współpracę, w ramach której jej klienci mogliby poznać Ciebie i zalety oferowanego produktu ubezpieczeniowego. Chcesz więcej darmowych porad? // Strona 3 MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
  4. 4. MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
  • MarcinKowalik

    Sep. 3, 2015

Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1K1ytbD Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia przez agentów i brokerów stanowi często wyzwanie z wielu powodów. Brak budżetów do testowania działań marketingowych, brak czasu na testy, czy też brak rzetelnych źródeł informacji powodują że często agenci pozostają przy tych samych, wypróbowanych metodach pozyskiwania nowych klientów. Jednak z czasem źródła zdobywania klientów wysychają a sprawdzone sposoby zawodzą. Brak mierzenia efektywności poszczególnych kanałów zdobywania nowych leadów powoduje w końcu brak możliwości porównywania wyników. To z kolei uniemożliwia obliczanie ROI (zwrot z inwestycji) działań marketingowych. Tym razem przedstawiam czwartą poradę będącą częścią całego tekstu "Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych". W tej części "Klienci na ubezpieczenie na życie. Szkoła rodzenia." staram się znaleźć odpowiedź na pytanie kiedy jest najlepszy moment na sprzedaż ubezpieczeń na życie. Lub inaczej - wśród jakich grup społecznych lub grup zainteresowania szukać potencjalnych leadów kontaktowych, które agent może przekonwertować do klientów na ubezpieczenie na życie. Jedną ze strategii, jest szukanie takich momentów w życiu potencjalnych klientów, w których są oni bardziej gotowi lub chętni na zakup ubezpieczenia na życie. Porada #4: Szkoła rodzenia Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia w teorii i praktyce Dzieląc się wiedzą i pomysłami, pomagam agentom, brokerom i multiagencjom ubezpieczeniowym w znalezieniu inspiracji i odpowiedzi na pytanie: „Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenia?” Życzę miłej lektury i wielu nowych zadowolonych klientów Pozdrawiam serdecznie Marcin Kowalik Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych” Porada #4: Szkoła rodzenia Typ porady: Pozyskiwanie leadów na ubezpieczenia na życie, inwestycje, lokaty, pakiety medyczne Wielu młodych rodziców decyduje się na ubezpieczenie na życie siebie i partnera tuż przed lub tuż po przyjściu na świat ich dziecka. Skontaktuj się z pobliską szkołą rodzenia i zaproponuj współpracę, w ramach której jej klienci mogliby poznać Ciebie i zalety oferowanego produktu ubezpieczeniowego. Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1K1ytbD

Views

Total views

65,873

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

63,315

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×