Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Porada #17: Opisz zasięg działania
// Strona 2
MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla
agentów ubezpieczeniowych”
Porada #17: Opisz zasi...
MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

1

Share

Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenia? Porada #17: SEO: Opisz zasięg działania

Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1nEiTZz

Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia w teorii i praktyce

Dzieląc się wiedzą i pomysłami, pomagam agentom, brokerom i multiagencjom ubezpieczeniowym w znalezieniu inspiracji i odpowiedzi na pytanie:


„Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenia?”


Życzę miłej lektury i wielu nowych zadowolonych klientów
Pozdrawiam serdecznie
Marcin Kowalik

Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych”

Porada #17: Opisz zasięg działania

Typ porady: SEO, Pozycjonowanie
Przykład: zachodniopomorskie, Szczecin, Stargard, ulice, Pomorzany

Jak dotrzeć do klientów na ubezpieczenia, mieszkających w Twoim mieście?
Nie zapomnij jasno określić na stronie internetowej Twojego zasięgu działania. Opisz, w jakich miejscowościach możesz odwiedzić klientów. Warto używać słów związanych z województwem, miastem, powiatem. Dzięki temu potencjalny klient, który szuka w Google agenta ubezpieczeniowego w swoim mieście, z większym prawdo-podobieństwem trafi do Ciebie.

Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1nEiTZz

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenia? Porada #17: SEO: Opisz zasięg działania

  1. 1. MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO Porada #17: Opisz zasięg działania
  2. 2. // Strona 2 MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
  3. 3. Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych” Porada #17: Opisz zasięg działania Typ porady: SEO, Pozycjonowanie Przykład: zachodniopomorskie, Szczecin, Stargard, ulice, Pomorzany Jak dotrzeć do klientów na ubezpieczenia, mieszkających w Twoim mieście? Nie zapomnij jasno określić na stronie internetowej Twojego zasięgu działania. Opisz, w jakich miejscowościach możesz odwiedzić klientów. Warto używać słów związanych z województwem, miastem, powiatem. Dzięki temu potencjalny klient, który szuka w Google agenta ubezpieczeniowego w swoim mieście, z większym prawdo- podobieństwem trafi do Ciebie. // Strona 3 MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
  4. 4. MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
  • MarcinKowalik

    Sep. 3, 2015

Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1nEiTZz Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia w teorii i praktyce Dzieląc się wiedzą i pomysłami, pomagam agentom, brokerom i multiagencjom ubezpieczeniowym w znalezieniu inspiracji i odpowiedzi na pytanie: „Jak pozyskiwać klientów na ubezpieczenia?” Życzę miłej lektury i wielu nowych zadowolonych klientów Pozdrawiam serdecznie Marcin Kowalik Fragment tekstu ”Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia: 50 sposobów dla agentów ubezpieczeniowych” Porada #17: Opisz zasięg działania Typ porady: SEO, Pozycjonowanie Przykład: zachodniopomorskie, Szczecin, Stargard, ulice, Pomorzany Jak dotrzeć do klientów na ubezpieczenia, mieszkających w Twoim mieście? Nie zapomnij jasno określić na stronie internetowej Twojego zasięgu działania. Opisz, w jakich miejscowościach możesz odwiedzić klientów. Warto używać słów związanych z województwem, miastem, powiatem. Dzięki temu potencjalny klient, który szuka w Google agenta ubezpieczeniowego w swoim mieście, z większym prawdo-podobieństwem trafi do Ciebie. Chcesz więcej darmowych porad? http://bit.ly/1nEiTZz

Views

Total views

61,051

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

60,011

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×