Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Mariusz brandt prezentacja demo camp 2012

Prezentacja na DemoCampie w Poznaniu z 2012r.

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Mariusz brandt prezentacja demo camp 2012

 1. 1. Mariusz Brandt 504 154 003 Jak za darmo sprzedawać i promować swoją firmę w Internecie? … i jeszcze na tym zarabiać?
 2. 2. Co by było gdyby powstał portal handlowy (galeria internetowa ) całkowicie bezpłatny dla firm? Takie handlowe Google? >:] - bez prowizji od sprzedaży - bez ograniczeń ilości wystawianych ofert - z możliwością prowadzenia własnego sklepu internetowego z automatyczną aktualizacją stanów magazynowych na swoim profilu, - z fakturowaniem online - z możliwością obserwowania swoich ulubionych sklepów i firm ???
 3. 3. Czy jest w ogóle możliwe otwarcie swojego sklepu internetowego i prezentowanie oferty wśród rekinów w swojej branży za darmo? … policzmy - własny sklep internetowy - ~3 000zł – 30 000 - pozycjonowanie, reklama – na start min. 5 000 zł - obsługa sklepu + regularne pozycjonowanie min. 4 000 zł /mc
 4. 4. Prawie jak za darmo ! :)
 5. 5. A gdyby taki sklep, był całkowicie bezpłatny, i jeszcze dobrze pozycjonowany przez Google i gdyby jeszcze nasza oferta pojawiała się wśród ofert konkurencji? Co by było gdyby to nasi klienci decydowali o tym czy firma zasługuje na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania czy nie? Czy jest ktoś tak szalony aby stworzyć takie rozwiązanie? Dopełnieniem tego pięknego snu była by jeszcze sytuacja w której to inne firmy polecają moje usługi swoim znajomym w zamian za prowizję od zrealizowanego dealu... ;)
 6. 6. Ja sprzedaję swoje produkty i usługi tylko lokalnie, mam zaufanych klientów oni mnie polecają swoim znajomym i Ci znajomi kolejnym znajomym... nie potrzebuje wywalać kasy na jakiś durny sklep internetowy ani rejestrować się w płatnych katalogach branżowych... „Panie idź Pan w ch.. z takim tym...” ?
 7. 7. REWOLUCJA??!! A gdzie tam, u nas to standard!
 8. 8. - otwórz swój sklep internetowy całkowicie bezpłatnie, bez prowizji od sprzedaży, bez abonamentów bez ograniczeń ilości produktów oraz kategorii produktowych, - zapraszaj swoich kontrahentów do współpracy na gdzie-kupie.pl i zarabiaj dodatkowo na swoich kontaktach a także za polecanie usług swoich znajomych - dbaj o swoich klientów i użytkowników ponieważ to od nich zależy prestiż i pozycja Twojej firmy na rynku ! - przyjmuj liście od swoich klientów z radością :), im więcej liści dębu otrzyma Twoja firma tym wyżej w wynikach wyszukiwania się znajdziesz.
 9. 9. U nas wysokie standardy są bezpłatne ! - za luksusy pobieramy drobne opłaty (reklama)... Jest tylko jeden haczyk, dbaj o swój profil firmowy jak o własne finanse !
 10. 10. Podsumowanie: - otwarcie sklepu na gdzie-kupie.pl – free,no limit - fakturowanie online – free - REKLAMA – może być także free – wspierasz i polecasz nasze rozwiązanie, odwdzięczamy się reklamą na gdzie-kupie.pl za free! Masz spore bazy firm lub Twoją stronę odwiedza miliony internautów? Wykorzystaj to ! 60% prowizji DOŻYWOTNIO od każdej firmy która się zarejestruje w naszej galerii z Twojego polecenia !!!
 11. 11. Wyobraź sobie, że siadasz wieczorem przed komputerem i przypomniało Ci się że w sklepie pięć ulic dalej zapowiadali jutro nową dostawę przesweetaśnych bucików... … co robisz? odwiedzasz profil tego sklepu, przeglądając nową kolekcję trampek i robisz zakupy przez Internet a jutro rano odbierasz towar osobiście „kto pierwszy ten pierwszy” :)
 12. 12. Wyobraź sobie, że jedziesz z chłopakiem/mężem samochodem przez miasto, nie ma gdzie zaparkować samochodu żebyś w spokoju mogła przejrzeć wszystkie nowości jakie Twoje ulubione sklepy właśnie wystawiają... … co robisz? ..każesz facetowi zapisywać wszystkie numery z witryn sklepowych oznaczone unikatowym numerem aby po powrocie do domu kiedy gostek będzie oglądał kolejny mecz, przejrzeć aktualne oferty i promocje wybranych podczas przejazdu przez miasto sklepów... możliwe że się załapiesz na jakąś okazję cenową...
 13. 13. Szukasz unikatowej torebki ze skóry zdechłego krokodyla ;) już trzeci tydzień i nigdzie nie możesz znaleźć? … napisz co Cię interesuje, wybierz kategorię branżową i wyślij zapytanie do wszystkich firm z tej branży... ktoś na pewno może taką torebkę dla Ciebie ściągnąć. ;)
 14. 14. Gdzie-kupie.pl Bezpłatna, internetowa galeria handlowa dla firm.... except in Nebraska...
 15. 15. Jak wyglądają profile? - firmowy
 16. 16. Jak wyglądają profile? - klienta
 17. 17. Jak wyglądają profile? - klienta c.d.
 18. 18. … na koniec mały bonus tak żeby uatrakcyjnić moją przynudnawą prezentację :)
 19. 19. … wykorzystałbyś okazję na 5000 potencjalnych klientów dla Twojej firmy? Dziękuję za uwagę... kontakt@gdzie-kupie.pl

×