Mokymų vertinimas, "Interesų atstovavimas" , Jurbarkas, balandžio 13-15

557 views

Published on

Mokymų vertinimas, "Interesų atstovavimas" , Jurbarkas, balandžio 13-15

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
557
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
9
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Mokymų vertinimas, "Interesų atstovavimas" , Jurbarkas, balandžio 13-15

  1. 1. Mokymai “Interesų atstovavimas” Jurbarkas, 2012 balandžio 13-15 Informacija apie mokymus bei dalyvių sukurta informacinė medžiaga: www.facebook.com/Institutas Apie projektą “Integruotos jaunimo politikos plėtra”: www.ijpp.lt1. Kiek mokymai atitiko jūsų lūkesčius? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Prieš mokymus informacija galėtų būti detalesnė apie ką mokymai. Kai kurios temos buvo ne itin gerai pateiktos, trūko pavyzdžių. Tikėjausi plačiau sužinoti apie projektų rašymą. Manau, kad viskas pavyko ir dar su kaupu. Norėjau šiek tiek daugiau konkretumo kai kuriuose aspektuose. Manau mokymai pavyko, sužinojau daug naujo. Atitiko, nors važiuojant nelabai aišku buvo apie ką bus mokymai. Pranoko lūkesčius.
  2. 2. 2. Kiek naudinga mokymų seminaro įvado ir susipažinimo programos dalis? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Labai puiku, nes maloniai įvedė į darbą ir suartino mokymų dalyvius. Išmokti ir sužinoti nauji metodai. Patiko žaidimai, buvo vertinga turėti įžanginį etapą. Tai dabar galėsim pritaikyti realybėje. Labai naudinga, nes tai sunki tema. Susipažinimas padarė nusiteikimą teigiamą kitoms programos dalims. Susipažinome gan gerai, bet gal kiek ilgai tai truko. Naudinga, kadangi susipažinome vienas su kitu. Man padėjo susipažinti, bet laipiojimas ant kėdžių nepatiko.3. Kiek naudinga programos dalis „Jaunimo politika valstybės valdyme“? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Susiformavau bendrą vaizdą.
  3. 3. Atsirado pagrindinės žinios. Labai pagelbėjo, sužinojau daug naujo. Informacija buvo žinoma, bet dar labiau įtvirtinau žinias. Jaunimui trūksta žinių todėl sužinoti naudinga. Labai reikalingos žinios. Žinojimo ką gali jaunimas daryti. Labai naudinga, nes apie tai nieko nežinojau. Modelio perspektyvos nelabai aiškios. Puikiai atskleidė esmę, kas, kaip ir kodėl. Realiai ne visi žinome, kaip veikia valstybės institucijos.4. Kiek naudinga programos dalis „Įvadas į interesų pažinimą ir advokatavimą“? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Vaizdinė medžiaga visada yra gerai. Puikus įvadas, kad toliau būtų gilinamasi. Naujos medžiagos pateikimas naudojantis įvairiais metodais. Naudinga nes leido suprasti teoriškai kaip viskas yra. Žinoti naudinga. Lauksim skaidrių, kad prisiminti ir giliau apmąstyti. Labai gerai išaiškino ir pateikė praktinių pavyzdžių, kurias žinios dar geriau įtvirtino. Svarbu konkrečiai žinoti sąvokas.5. Kiek naudinga programos dalis „Interesų atstovavimo žingsniai“?
  4. 4. Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Vyko per ilgai. Darbo reikėjo nudirbti daug, tačiau nebuvo aišku ko iš mūsų norima. Trūko pastabų iš mokytojų žemėlapio kūrimo eigoje. Pagalba susigaudant kas, kaip, su kuo, kur „yra valgoma“. Tai buvo žinių įtvirtinimas, kuris parodė spragas ir leido tobulėti. Buvo šiek tiek nesusipratimų dėl užduočių. Demotyvavo kai grupė padarė užduotį neteisingai. reikėjo daug išorinių žinių. Programa gera, naudinga bet viskas žinoma. Daug išmokau ir žinau kur kreiptis. Diskutuojant padeda įsigilinti. Labai įdomu, kūrybiška ir verčia pačius pagalvoti, tačiau tai užtruko labai ilgai, kur galėjome per tą laiką sužinoti daug daugiau. Super.6. Kiek naudinga programos dalis „Bendradarbiavimas ir partnerystė“? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai:
  5. 5. Nuostabi užduotis. Sukėlė daug emocijų, daug paralelių su tikru gyvenimu. Labai gerai parodė daugumos nuostatas, leido jas išanalizuoti. Leido pamatyti įdingus požiūrius. Lietuviai yra lietuviai. Žmonių natūra įdomi. Dar kartą įsitikinau, kad pasitikėti reikia labai atsargiai, nepamirštant galimos apgaulės. Tai skatina bendradarbiavimą ir pasitikėjimą. Nebuvo itin naudinga dėl mūsų nesugebėjimo bendradarbiauti. Žaidimo principus pritaikysim gyvenime. Puikiai. Įdomus naudotas metodas. Įgyta praktinė info buvo modelis atitinkantis realų gyvenimą.7. Kiek naudinga programos dalis „Efektyvi komunikacija, kaip formuluoti žinutę“? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Šiek tiek per daug teorijos. Žinutės formulavimas naudojant kūrybiškumą. Galbūt reikėjo daugiau pavyzdžių ir teorijos. Reikia viską apgalvoti. Vertingos žinios, bet buvo nesusipratimų dėl užduoties. Kad ir sunku, bet labai naudinga. Supratau, kad ne taip paprasta. Reikia daug kūrybiškumo. Praplėtė supratimą. Vis dar sunku suprasti kaip pateikti, tam trūksta asmeninių žinių.
  6. 6. 8. Kaip vertinate informacijos pateikimą prieš mokymus ir jų metu? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Norėčiau gauti skaidres el. paštu. Buvo viskas aišku. Labai patiko maišytas formalus ir neformavus švietimas. Pateikimas buvo netradicinis, bet įtraukiantis. Viskas aišku.9. Kaip vertinate apgyvendinimo ir darbo sąlygas bei maitinimą? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Viskas buvo pakankamai gerai. Apgyvendinimas turėjo trūkumų. Buvę blogiau, turėjome viską ko reikėjo. Galėjo būti daugiau karšto vandens viešbutyje.
  7. 7. Sužinojau, kad Jurbarke prastas vanduo. Viešbutyje vanduo šaltas. Darbo sąlygos geros. Maitinimas normalus. Buvo normalu. Kaip Jurbarke labai gerai. Trejetas parodo viską. Galėjo būti geriau. Tai ne lemiantis faktorius.10. Kaip vertinate mokymų vadovų darbą ir kompetenciją? Ver$nimas   Puikiai   Labai  gerai   Vidu.niškai   Nepatenkinamai   Blogai   Komentarai: Labiausiai patiko, kai pasakojote medžiagą žodžiu. Kompetencijas vertinu puikiai. Bendravimas malonus, reiklus, dalykiškas. Patiko. Vadovai tikrai žino savo darbą, moka sudominti, gali atsakyti į iškilusius klausimus. Buvo įdomu kad pavyzdžiai realūs ir kad moka išlaikyti dėmesį. Nepriimkite asmeniškai, bet buvo šiek tiek demotyvuojančių komentarų. Labai gerai moko. Super. Vadovai išmano ką daro ir moka tai pateikti puikiai. Pasiūlymas – pasitikslinti ar visi teisingai supranta. Parengė mokymų vadovas Šarūnas Frolenko @ Politikos tyrimų ir analizės institutas

×