Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Absolvente Dace Balāne

1,014 views

Published on

Datortehnoloģiju konkursa "Malnavai-90" darbs, autores Sintija Streļča, Santa Gržibovska 1 lauku īpašumu apsaimniekotāji - skolotāja Regīna Rudāne

Published in: Education, Business, Spiritual
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Absolvente Dace Balāne

 1. 1.  Dace iestājās Malnavas koledžas profesionālajā vidusskolā 2004. gadā, pēc pamatizglītības iegūšanas Vītolu pamatskolā, izvēloties izglītības programmu Grāmatvedība.
 2. 2.  Malnavas koledžas profesionālajā vidusskolā bija iespējams apgūt grāmatvedību, autotransportu un datorspeciālistus. Bet ar gadiem izvēle ir kļuvusi lielāka un ir tikušas uzsāktas mācību programmas - lauku īpašuma apsaimniekotājs un autoelektriķis.
 3. 3.  Izglītības programmā Grāmatvedība mācības uzsāka 38 meitenes un 1 puisis. Visus četrus gadus viņiem līdzās bija audzinātāja Anita Jakimova.
 4. 4.  Dace stāsta, ka Anitai Jakimovai šis kurss bija pirmais audzināmais kurss viņas darba stāžā. Dace: „Neskatoties uz to, ka mēs viņai bijām pirmie, viņa tika ar visu lieliski galā un viņai par to jāsaka liels paldies. ”
 5. 5.  Otrajā kursā Dace sāka apmeklēt floristikas pulciņu, kura vadītāja bija Ilga Novikova. Tur viņa mācījās veidot dažādas kompozīcijas un iemācīto bieži vien pielietoja un joprojām pielieto ārpus skolas.
 6. 6.  Dace ar savu kursa biedreni Daci skolas ietvaros uzvarēja biznesa plānu aizstāvēšanas konkursā. Šogad Malnavas koledžā notiks skolas 90 gadu jubilejas svinības.
 7. 7. „Malnavas kolektīvā iejutos ātri. Kursa biedrenes bija foršas, ļoti atsaucīgi pasniedzēji. No pēdējā gada visspilgtāk atmiņā palicis skolotājas Rutas Kļaviņas kabinets un grāmatvedība, grāmatvedība, grāmatvedība. Atmiņā palicis tas, ka valsts klasifikācijas eksāmens bija vienu dienu pirms izlaiduma. ”
 8. 8.  2008. gadā Dace kopā ar pārējām 12 kursabiedrenēm beidza Malnavas koledžas profesionālo vidusskolu ar labiem rezultātiem – viņa bija viena no labākajiem audzēkņiem un saņēma pateicību. Pateicību par labiem rezultātiem saņēma 16 absolventi, no tiem - 7 meitenes no Daces kursa.
 9. 9.  Tagad Dace mācās Rēzeknes augstskolā, Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē, 3. kursā, neklātienē. Kā arī strādā Malienas pagasta speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē „Mazputniņš”. Dace atzīst, ka labprāt atgrieztos mācīties Malnavā.

×