Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Aвтопідбір MY-TRANS

1,010 views

Published on

Презентація системи автопідбору на сайті
MY-TRANS

Published in: Business
 • Be the first to comment

Aвтопідбір MY-TRANS

 1. 1. АвтопідбірЕволюція пошуку
 2. 2. Автопідбір – це, ваш персональнийпомічник, який займається автоматичнимпошуком пропозицій для ваших заявок.
 3. 3. Швидше та менше зусиль.Автопідбір знаходить ті ж самі пропозиції що і випрацюючи з формою пошуку, але він це робитьзначно швидше та без затрати ваших зусиль.Розширений пошук.Автопідбір шукає вам пропозиції за схожимитипами кузовів до вашого замовлення.
 4. 4. Одночасна робота по всім заявкам.В той час коли ви відкриваєте нові вкладки длязавдання інших параметрів пошуку своїх заявок,автопідбір працює по всім одночасно, а результатиможна переглядати окремо по кожній.Сповіщає про нові заявки.Щоб побачити нові заявки в формі пошуку вам потрібнопостійно оновлювати результати не знаючи чи є новіпоступлення. Натомість автопідбір сповіщає вас про новізаявки окремим повідомленням.
 5. 5. Як працює автопідбір.Ви додаєте свій транспорт в систему.Наприклад рефрижератор.
 6. 6. Автопідбір аналізує всі розміщені пропозиції на сайті. заморожена риба цегла зріз квіти, t контейнер тнп трактор заморозка грунт
 7. 7. Підібрані результати сортуються,починаючи з більш підходящих.
 8. 8. Щоб розпочати роботу з Автопідборомпотрібно:• додати вантаж або додати транспорт.• перейти на сторінку автопідбору.
 9. 9. Сторінка Автопідбору.
 10. 10. Ми завжди на звязку, команда MY-TRANS +380 98 030-40-10 +380 97 813-38-95 support@my-trans.com

×